Вишенька на тортик “епохі”

Іван Виговський
Іван Виговський

Ну що, шановні поцреоти, “націоналісти”, псевдонаціоналісти, рухівці, свободівці, гриценківці, юльки, сааки, любителі вакарчука і всяка інша пошесть. Вас можна привітати – вже не Порох. Ну і ви досягли свого. Ви ж цього хотіли:

Експрезидент-втікач Віктор Янукович готується повернутися в Україну. Про це повідомив адвокат президента-втікача Віталій Сердюк після засідання в Апеляційному суді Києва, інформує “5 канал”.

У суді почали розглядати сім скарг адвокатів про скасування вироку Януковичу.Адвокат Віктора Януковича – Віталій Сердюк – заявив: “Він наразі перебуває на території Російської Федерації тимчасово. І захистом здійснюються заходи, що забезпечать можливість його перебування на Батьківщині. Основні завдання, які поставлені клієнтом, – це зебезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту – зараз виконуються”.


Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Трошки прояснилось цнотливе мовчання “націоналістів” в порівнянні з багаторічним завиванням “влада знищує патріотів, всінамайдан”.

Йде до того, що рано чи пізно їхню “об’єднану всесвітню бентежну балто-чорноморську асамблею” очолить Віктор Федорович Янукович, робота зі зняття обвинувачень з якого розпочата.

Ото буде вишенька на тортик “епохі”.

Особисто я можу таке допустити, а для скептиків питання – яка тупа хрінь ще не сталася за останні 3 місяці, щоби за наступні 3 не відбулася ще більша? 🙂


Ірина Ніка
Ірина Ніка

Ну правильно, в цьому дурдоміку тепер тілько яника з люсею не вистачає.

Ми тепер сильно бОгаті, віддамо їм Межигір’я назад, вчителі скинуться на золотий унітаз, пенсіонери відковиряють коронки на золотий батон. Я платити не буду, я краще все проп’ю і на Мальдівах політичного притулку попрошу 🙁

В історичних хроніках запишемо:” і хватило їм сто днів і ще трошки, щоб усе просрати і навіть на туалетний папір не залишилось”…


Ivan Erokhin
Erokhin Ivan

Про монополию

Анонсированное возвращение Януковича должно вызвать оживление в конторах букмекеров.

Но я не буду делать ставки, поскольку уверен, что свое право восстановить Овоща президентом окружной апелляционный суд Киева не уступит никому…

Кстати, теперь вам стала понятна фраза Богдана про “поработать до декабря”?


Alexey Petrov
Алексей Петров

Адвокат Прохвэссора анонсировал его скорое возвращение в Украину!

И знаете, друзья, ничего здесь удивительного нет.

Снова будет разыграна партия а-ля «арест Богатырёвой». Сегодня услышал, как сороки общались с горобцами и выдвинули такую идею. Янык приезжает в Украину, его, соответственно, сразу же арестовывают. По закону? Ну, конечно же, ведь приговор суда есть! А через некоторое время тот же суд (или уже более другой) найдёт опять же законную причину, чтобы изменить меру пресечения, а уж после и вообще организовать тому статус «крайней степени невиновный».

И в тот же момент возбуждено уголовное дело в отношении Андрея Парубия! Нет, нет… Ничего страшного! Нас же это не касается, правда?

 

Поділитися:
Share

Усі відео