Выборочно смелый Труба

Юрій Бірюков
Юрий Бирюков

Смелый, смелый Труба. Но выборочно смелый.

Если ему Портнов дает указание – смелый. Если кто другой – не смелый.

Тем временем, уже прошло больше двух месяцев с момента “громких обысков” и “дела бронежилетов”. По состоянию на неделю назад – ДБР запрашивает в МО копии положений про структурные подразделения и пытается разобраться, кто за что отвечает и какие у кого полномочия.Смелый, смелый Труба.


Тетяна Чорновол

Державне Бюро Розслідувань засвідчило, що тепер працює на Портнова

Керівник ДБР Роман Труба відмовився внести до ЄРДР мої заяви про злочини Портнова. Хоча відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається (ч. 4 ст. 214 КПК України).

Також нагадаю, що під час особистої зустрічі Труба виправдовувався, що ДБР порушило цілий букет політичнозамовних кримінальних справ по заявах самого Портнова, тому що не могло відмовити згідно КПК. Саме цим Труба пояснив порушення, наприклад, такої антидержавної кримінальної справи, де називається “злочином” … контрнаступ ЗСУ на Донбасі 2014 року, в результаті якого було звільнено 70 відсотків території Донбасу. На цій зустрічі я повідомила Трубу, що готую заяви про злочини Портнова. Він мені гарантував, що порушить кримінальні справи і перевірить викладені факти. Мої заяви стосувалися “узурпації влади” Портновим та його зловживання на державній посаді в інтересах комерційної структури.

Однак, як виявилось, Труба настільки переляканий та залежний від Портнова, що я отримала дві відмови.

Детальніше з текстами заяв можна ознайомитись за посиланнями:

Подала в ДБР заяву на Портнова

Направила другу заяву на Портнова в ДБР

Поділитися:
Share

Share