Президент втомлених від війни

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Військо не буде пріоритетом нового головкома, не дивлячись на його відвідування зони ООС, яке було більше схоже на наскок для фотосесії.

Справа не в купі дрібних проколів, типу підсумків для б/к на спині генерала або знятого запобіжника на зброї “охоронця”, за що б у реальному підрозділі він отримав по шиї – і без того відчувалася нещирість та натужність події для архістратіга.

Судячи з відео від “команди Зє”, це було явне відбування номеру, формальний пункт обов’язкової програми, штучна ж цікавість і питання типу “А тут хлопці вмиваються?”, “А горячая вода єсть?”, “А бойлер, гдє люді спят?” більше нагадували комісію з перевірки роботи взводу забезпечення, а не дії вищого військового керівництва.Він явно не розуміє, що це і є нормальний військовий побут в зоні зіткнення, що покращити його можуть самі військовослужбовці, їм не потрібна нянька, що його посада передбачає вирішення питань зовсім іншого рівня.

То він ще не бачив, як доводилося жити в 2014, ще до епохи “надлишкового майна” та “американських кунгів”, коли каремати та піддони були за щастя, гаряча вода та ліжка розкішшю, а сухпай відсутній як клас. Або як під час виконання завдань бійці відсипалися на смітнику, бо російські артилеристи не розглядали його як ціль ураження. Я вже мовчу про ДАП.

Проте ця фальшива турбота зіграє на його електорат, бо населення вже давно поверхнево відноситься і до війни, і до реальних проблем армії, повіривши в чергову байку про “ми наш, ми новий мір построім” та забувши, якою ціною насправді здобувалася для них “демократія”.

Був? Був. Раза три, не зайо*уйте.

Фото з 2014 року, сектор “А”, сектор “М”.

Поділитися:
Share

Share