Президент втомлених від війни

Валерій Прозапас

Військо не буде пріоритетом нового головкома, не дивлячись на його відвідування зони ООС, яке було більше схоже на наскок для фотосесії.

Справа не в купі дрібних проколів, типу підсумків для б/к на спині генерала або знятого запобіжника на зброї “охоронця”, за що б у реальному підрозділі він отримав по шиї – і без того відчувалася нещирість та натужність події для архістратіга.

Судячи з відео від “команди Зє”, це було явне відбування номеру, формальний пункт обов’язкової програми, штучна ж цікавість і питання типу “А тут хлопці вмиваються?”, “А горячая вода єсть?”, “А бойлер, гдє люді спят?” більше нагадували комісію з перевірки роботи взводу забезпечення, а не дії вищого військового керівництва.

Він явно не розуміє, що це і є нормальний військовий побут в зоні зіткнення, що покращити його можуть самі військовослужбовці, їм не потрібна нянька, що його посада передбачає вирішення питань зовсім іншого рівня.

То він ще не бачив, як доводилося жити в 2014, ще до епохи “надлишкового майна” та “американських кунгів”, коли каремати та піддони були за щастя, гаряча вода та ліжка розкішшю, а сухпай відсутній як клас. Або як під час виконання завдань бійці відсипалися на смітнику, бо російські артилеристи не розглядали його як ціль ураження. Я вже мовчу про ДАП.

Проте ця фальшива турбота зіграє на його електорат, бо населення вже давно поверхнево відноситься і до війни, і до реальних проблем армії, повіривши в чергову байку про “ми наш, ми новий мір построім” та забувши, якою ціною насправді здобувалася для них “демократія”.

Був? Був. Раза три, не зайо*уйте.

Фото з 2014 року, сектор “А”, сектор “М”.

Усі відео