Економіка мордора і терракти. Здавалось, а де ж зв’язок?

А от тепер я чекаю новин про активізацію в Росії ваххабітського підпілля і терактів у Москві. Я не жартую.

Пригадуєте як нещодавно сталася перепалка між міністром оборони Росії Шойгу і чиновниками Мінфіну через скорочення фінансування російського МО і як похідне – неможливості МО РФ здійснити програму переозброєння? Стрічка новин принесла не менш вражаючу новину – Мінфін РФ урізав фінансування Чечні і цим сильно збурив особисто Кадирова.

А Кадиров – гарячий кавказький мен, який свою кар’єру починав ріжучи російських солдат як свиней, у той самий час як його татко-муфтій закликав правовірних мусульман вбивати не менш як по 100 росіян. Він скандалити в Кремлі не буде. У Кадирова – інші методи впливу.

Станіслав Белковський давно помітив, теракти в Москві ставалися щоразу, як Кремль намагався в чомусь обмежити апетити Грозного. Пояснення цьому просте, і сам екс-бойовик Кадиров і його банди в середовищі ваххабітів-підпільників зберегли неабиякі зв’язки. Коли треба, Кадиров спускає налигач і…

І світ сахається від кадрів з місця чергового теракту у Москві.

Шито-крито.

У Кремлі цю загрозу розуміють аж надто серйозно. Якщо вони пішли вже на ТАКЕ – про важкий але задовільний стан російської економіки розкажіть комусь іншому. Це не “важкий але задовільний стан”, це….

Знаєте, як скласти слово “ВІЧНІСТЬ” з літер “Д”, “У”, “П”, “А”?