Президент України взяв участь у Великодніх богослужіннях (звернення Президента, фото, відео)

Президент взяв участь у Великодньому богослужінні у Свято-Михайлівському СоборіТрепетне відчуття для українського християнина – бути на першому Великодньому Богослужінні Помісної Української Православної Церкви та зустрічати тут Благодатний вогонь зі Святої землі.Разом з Мариною та Михайлом молимося за мир, щастя і добробут для України.Вітаю усіх з воскресінням Христовим!Христос Воскрес!Воістину Воскрес!

Gepostet von Петро Порошенко am Samstag, 27. April 2019

 

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною та сином Михайлом взяв участь у Великодньому богослужінні у Свято-Михайлівському Соборі в Києві.

Президентська родина встановила свічки.

Петро та Марина Порошенки разом з вірянами у супроводі митрополита Київського і всієї України, предстоятеля Православної церкви України Епіфанія взяли участь у Хресній ході.

Після цього продовжилося святкове богослужіння у Соборі. Пасхальний канон у Свято-Михайлівському Соборі відправляє митрополит Київський і всієї України, предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Джерело

 

Президент України взяв участь у Великодньому богослужінні у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ

Великоднє богослужіння у Соборі Воскресіння Христового УГКЦ

Ми з Мариною сердечно вітаємо усіх з воскресінням Христовим!Це свято, коли віра перемагає безнадію. Тому не припиняйте вірити в краще! Нехай у цей Великий день душа буде сповнена світлом, помисли – добром, а серце – любов’ю!Бажаємо кожному тепла і спокою, над головою – мирного неба. А поруч – щасливої рідні та близьких!

Gepostet von Петро Порошенко am Samstag, 27. April 2019

 

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною взяв участь у Великодньому богослужінні у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового Української греко-католицької церкви.

Святкове богослужіння відправив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ звернувся зі словом до вірних.

Джерело

 

Звернення Президента України з нагоди Великодня

 

Дорогі українці!

Великдень нині унікальний. Святкуємо ми його вже понад тисячу років і більше сотні поколінь. Але вперше з часів Хрещення ми маємо власну незалежну автокефальну Церкву. Церкву, яка отримала Томос від Вселенського Патріарха і сопричасна з усією повнотою світового Православ’я. І яку ми залишимо у спадок нащадкам.

Христове Воскресіння дає нам сили боротися і перемагати навіть у надзвичайно складних умовах. Вчить тому, що навіть після Голгофи життя вічне все одно переможе.

І у кожної людини в житті бувають моменти, коли вона страждає. І через подібні випробування проходять цілі народи, цілі держави. Для перемоги потрібно дві речі: віра та любов. І сьогодні вони як ніколи потрібні Україні. Ми маємо щиро любити нашу країну та твердо вірити в перемогу. В те, що зможемо відстояти нашу свободу, зробити життя успішним і заможним.

І згадаймо у молитвах наших воїнів, бо саме завдяки їм ми маємо можливість у мирі та спокої прийти до храмів. Згадаймо у своїх молитвах і полонених, і заручників у ворожих тюрмах. Прошу помолитися і за тих, хто втратив близьких людей, хто зазнав лиха від російської агресії.

Я вірю, що, як писав Тарас Шевченко: «діла добрих оновляться, а діла злих – загинуть!».

Усім українцям у день Христового Воскресіння бажаю радості, щастя і добробуту!

«Любімо один одного, бо любов від Бога, і кожен, хто любить, народився від Бога і знає Бога» – нехай ці Євангельські рядки стануть нашим дороговказом.

Дружина Президента Марина Порошенко:

Дорогі українці!

Сердечно вітаю усіх з Воскресінням Христовим!

Це свято, коли віра перемагає безнадію. Тому не припиняйте вірити в краще!

Нехай у цей Великий день душа буде сповнена світлом, помисли – добром, а серце – любов’ю!

Бажаю кожному тепла і спокою, поруч – близьких та рідних, а над головою – мирного неба.

Президент України Петро Порошенко:

Боже, бережи Україну!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

Джерело

Поділитися:
Share

Share