Петро Порошенко у дебатах з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський» (фото, відео)

 

Український народ врешті-решт має знати, що саме збирається робити кандидат в Президенти воюючої країни – Петро Порошенко на дебатах з Володимиром ЗеленськимПрезидент України Петро Порошенко відзначає, що сьогодні кандидати на найвищу посаду в країні врешті змогли зібратися для публічної дискусії, яка є важливою для українського суспільства. . Про це Петро Порошенко сказав під час участі у дебатах з кандидатом в Президенти Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

«Нарешті ми змогли зібратись на дебати, через довгих три тижні», – констатував Глава держави, зауваживши, що вся країна чекала, що команда його опонента спроможеться і він наважиться з’явитися перед українським народом.

«Бо право українського народу врешті-решт знати, а що саме збирається робити кандидат в Президенти воюючої країни. І збирається зробити він, а не члени його штабу, не його консультанти… І ми так і не дізналися», – зауважив Президент.

«Бо для українського народу надзвичайно важливо знати майбутнє. А не обливати один одного брудом. Знати як перемагати ворога, а не розповсюджувати російські фейки», – наголосив Петро Порошенко, зазначивши, що сьогодні дуже ефективно працює пропаганда Росії як частина гібридної війни проти нашої держави.

«І сьогодні ми нарешті добилися, і я вас вітаю з цим, український народе, і я вас вітаю з цим, дорогі українці, які зібралися на цьому стадіоні», – сказав Президент.

«Ми стоїмо сьогодні перед зовнішніми викликами, які потребують від Президента мужності і сили. Виклики, які потребують від Президента міжнародного досвіду. Як кандидат у Президенти збирається утримувати міжнародну коаліцію, яку ми крок за кроком будували ці п’ять років? Як він збирається виконувати функції Верховного Головнокомандувача?», – акцентував Петро Порошенко.

«Хоча ваша команда сказала, що ви вже почали курс молодого бійця. Це гарна річ. Але варто було його почати чотири роки тому, в 2014-му, коли країна потребувала зусиль всіх волонтерів і добровольців», – додав Глава держави.

«Наголошую, що якщо ми не маємо відповіді на ці питання – це слабкий Глава держави. Слабкий, який не зможе утримати удари Путіна», – також підкреслив Президент і додав, що ризики, які загрожують Україні сьогодні зашкалюють.

Петро Порошенко зазначив, що вірить у те, що кандидат Володимир Зеленський не хоче здати Україну і не мріє затягнути її назад у Російську імперію. «Але Путін має цю мрію. І якщо він не знає як цьому протистояти – на сьогоднішній день ми точно маємо прибирати всі ризики з українського майбутнього», – підкреслив він.

Глава держави зауважив, що зараз ми бачимо лише дуже красиву обгортку. «Дорогу. Яскраву. І в цій обгортці кожен може знайти собі те, що він хоче: хто зниження тарифів, про які сьогодні говорив пан Володимир; хто зарплати вчителя по чотири тисячі доларів; хто підвищення пенсій; хто може знайти повернення в Росію, а хто може знайти і дуже важливий рух в Європу», – зазначив Президент.

Водночас Петро Порошенко зазначив, що під гарною обгорткою ховається сьогодні «п’ята колона, включаючи олігархів, колишніх регіоналів і всього того, що загрожує моїй державі».

Джерело

 

Президент на дебатах про боротьбу з корупцією: Винний буде сидіти у в’язниці, друг чи партнер – це неважливо

Президент України Петро Порошенко під час участі в дебатах з кандидатом в Президенти Володимиром Зеленським наголосив, що Глава держави має створювати необхідні умови для справедливого судочинства, а не бути суддею.

«Я – не кат і не суддя. Президент створює необхідні умови для справедливого судочинства, для створення слідчих органів для чесного і неупередженого розслідування», – наголосив Петро Порошенко, відповідаючи на питання щодо боротьби з корупцією і обіцянок «рубати руки» злочинцям, які крадуть на армії.

«Я робив і буду робити все, що від мене залежить», – підкреслив Глава держави.

«Жоден, підкреслюю жоден з моїх друзів немає і не буде мати жодного відношення до корупції. Бо як тільки будуть будь-які обґрунтовані підозри, він перестане бути моїм другом і винний буде сидіти у в’язниці. Друг чи партнер – це неважливо», – додав Петро Порошенко.

Президент наголосив, що це принципи демократичної держави.

Водночас Глава держави звернувся до Володимира Зеленського: «Скажіть, будь-ласка, а коли ваш партнер, бізнес-партнер, який обікрав Україну, маючи обґрунтовані підозри правоохоронних органів України і світу, на 30 млрд «Укрнафту», вивівши 160 млрд з «Приватбанку» коштів вкладників, а ще більше 41 млн доларів з рахунку «Приватбанку» заплатив вам особисто на ваші таємні офшорні рахунки, як ви йому руку тиснете і чи йому не будете руки рубати?»

«Відповідь дуже проста – це є яскрава обгортка, а всередині сидять соратники Азарова, Януковича, п’ята колона, росіяни і олігархи-втікачі. І вам не виявляється дивним, що ми ще не маємо результатів президентських виборів, а вони вже підняли голову і вчора вже прийшли по «Приватбанк», – додав Петро Порошенко.

«Спільними зусиллями ми не дозволимо їм це зробити», – резюмував Президент.

Джерело

 

Ми маємо об’єднатися, щоб захистити Україну, повернути Крим, захистити український Донбас – Петро Порошенко

«Сьогодні ми нарешті дали можливість людям почути невеличку частку нашої дискусії. І це надзвичайно важливо, що дискусія почалася», – сказав Президент України Петро Порошенко на дебатах, звернувшись із пропозицією до свого опонента кандидата в Президенти Володимира Зеленського продовжити діалог в ефірі «Суспільного телебачення».

«Сьогодні, крім голослівних звинувачень, ми не почули від пана Володимира нічого, ні щодо стратегії, ні щодо напрямків і кроків, ні щодо рішучих позицій, як ми маємо захистити державу», – додав він.

«З ваших відповідей зрозуміло, що ви поки що живете минулим, що ви поки що готові розповсюджувати лише неправду», – зазначив Петро Порошенко.

«Ми не почули вашої стратегії», – сказав Президент.

«Я хочу звернутися до прихильників пана Зеленського. Друзі, 21 квітня нам потрібно дивитися в майбутнє і думати яким чином зберегти державу. Не віддати державу Путіну», – наголосив Глава держава.

За його словами, сьогодні засвідчено потужний запит на оновлення. «І оновлення потрібно і можна зробити під час парламентських виборів. Але неможна гратися з країною під час виборів президентських. Ціна може бути надзвичайно високою. І не може війну з російським агресором вести актор, талановита людина, але без будь-якого досвіду», – сказав він.

Глава держави наголосив: «Ціна, яку заплатять десятки мільйонів українців може бути дуже-дуже великою».

«Вони не бачать, що було зроблено за 5 років. Вони намагаються перетягнути це на будь-які інші напрямки. Ми з вами маємо об’єднатися, щоб повернути Крим в Україну. Ми з вами маємо об’єднатися, щоб захистити український Донбас. Ми з вами маємо захистити Україну від популізму і від російських фейків. Ми з вами не допустимо відновлення олігархату і повернення олігархів-втікачів в Україну. Ми з вами спільно продовжимо наш рух вперед, бо ми знаємо, що і як зробити, і наша оновлена команда обов’язково переможе», – зазначив Президент.

Глава держави подякував українцям, які прийшли підтримати його під час дебатів на НСК «Олімпійський». «Головне не втратити країну. Разом до перемоги», – сказав Петро Порошенко.

Джерело

Поділитися:
Share

Share