Президент виступив перед учасниками акції «Захисти Україну» на Майдані Незалежності (фото, відео)

Президент про важливість протистояти реваншу проросійських сил: В наступні п’ять років Путіна чекає гучний провал в Україні

Акція "Захисти Україну"Я надзвичайно вдячний кожному з вас за те, що ви сьогодні знайшли можливість бути тут, щоб підтримати Україну! За те, що приїхали до столиці з різних куточків нашої держави у такий важливий момент в її історії. Мене надзвичайно тішить та надихає ваша самоорганізація, прагнення донести правдиву інформацію до тих наших співгромадян, на яких впала пелена витончених телевізійних технологій, всіх цих комедійних клубів. Ваша активна позиція сьогодні важлива, як ніколи. Ми з вами точно знаємо справжню ставку на цих виборах. Чи продовжить Україна шлях до ЄС та НАТО? Чи все буде спущено на гальмах? Чи допустять українці реванш? Чи здатні ми протистояти спробам Кремля знову підкорити Україну і зробити її якщо не частиною, то сателітом імперії?Впевнений, разом ми не допустимо цього і точно переможемо!

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 19. April 2019

 

Президент України Петро Порошенко наголошує, що у разі його перемоги на президентських виборах плани російського президента Володимира Путіна в Україні проваляться.

«За попередні п’ять років президент Росії не зміг добитися жодної із поставлених ним цілей щодо України. Це те, чим ми всі маємо пишатися. Бо це ми з вами зупинили Путіна і в агресії на сході нашої держави і в спробі підірвати Україну зсередини. Ми з вами народ-переможець, який вистояв у боротьбі проти ворога, який має набагато сильнішу армію і набагато більше мотивовану», – зазначив Президент під час виступу перед учасниками акції «Захисти Україну».

«І незважаючи на те, що Путін має набагато більший військовий бюджет і Росія значно краще забезпечена ресурсами, я гарантую, якщо мене оберуть 21 квітня – в наступні п’ять років Путіна чекає гучний провал тут в Україні. А ми з вами, дорогі друзі, дорога наша команда, пройдемо точку неповернення. І ніхто і ніколи більше не буде бачити Україну в російських обіймах, а ми увійдемо в Європейський Союз», – заявив Петро Порошенко.

За його словами, питання національної безпеки зараз для нас важливі як ніколи. «Щоб протистояти російському сценарію, потрібні політична воля – раз. Тверді ідеологічні принципи – два. Дипломатичний фах – три. Досвід Верховного Головнокомандувача – чотири», – підкреслив він.

Президент виступив перед учасниками акції «Захисти Україну» на Майдані Незалежності (фото, відео)Глава держави додав: «Чим слабший Президент України, тим сильніший президент Росії, тим більше можливостей у Путіна реалізувати свої плани щодо України».

«Кожен має пам’ятати. Головне для кожного українця не втратити країну. Так, це дуже важливо, якою буде Україна. Але головне, щоб вона була, і головне, щоб вона була Україною», – зазначив Петро Порошенко та додав, що із заяв його опонента і з презентації його команди все чіткіше промальовується образ Малоросії.

«Сьогодні нашій з вами Україні загрожує реванш, який може відкинути всю державу в минуле. Нам пропонують політичні та соціальні експерименти. Щоб українці були як заворожені телевізійними шоу, відмовилися від ідей свободи, гідності та європейського майбутнього, за яке люди гинули тут, на цьому святому для кожного українця місці рівно п’ять років тому. Щоб зруйнували здобутки минулих років, які зміцнили Україну, зміцнили нашу незалежність, створили потужний духовний фундамент нашої держави. І щоб змарнували усі жертви», – зазначив Глава держави.

Він зауважив, що дуже насторожують слова підтримки на адресу кандидата в Президенти України Володимира Зеленського, які зараз постійно лунають з Москви. «Як від наших емігрантів на кшталт Азарова та інших колишніх регіоналів. Так і від Жириновського, Зюганова, від російських пропагандистських каналів. Оце і є той геополітичний вимір реваншу: зупинити Україну на її шляху до Європи і повернути нашу державу і наш народ в імперське стійло», – сказав Петро Порошенко.

Водночас Петро Порошенко сказав: «Дуже важливо, щоб нас правильно розуміли. Ми поважаємо вибір інших. І ми жодним чином не вважаємо нашого опонента агентом Кремля. Категорично ні».

«Але ми твердо переконані, що Путін мріє про слабкого, непідготовленого Президента-новачка, що дозволить Кремлю взяти Україну під контроль. Путін мріє про хаос і нестабільність після президентських виборів. Путін мріє про формування такої більшості у новій Верховній Раді, яка дасть по гальмах на нашому шляху до Європейського Союзу та НАТО. Ми точно не дозволимо йому це зробити. Це в той час, коли нам, навпаки, треба щосили газувати. Бо так диктують наші національні інтереси», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави подякував кожному, хто прийшов на майдан Незалежності: «Для мене надзвичайно важливо бачити нашу єдність. Для мене надзвичайно важливо, що тут в столиці України з різних куточків нашої держави у такий важливий момент нашої історії ми показали, що ми боремося і ми перемагаємо».

Президент нагадав, що лише два дні відділяють нас від вирішального голосування 21 квітня: «Це не вибір між Зе і Порошенком, як комусь здається. Ми з вами точно знаємо справжню ставку на цих виборах. Чи продовжить Україна шлях до Європейського Союзу та НАТО? Чи все буде спущено на гальмах? Бо це те, що замало декларувати. Це те, у що треба вірити і над чим кожного дня працювати всією нашою командою, всією Україною».

Він підкреслив, що на цих виборах потрібно також дати відповідь на запитання чи допустять українці реванш; чи здатні ми протистояти спробам Кремля знову підкорити Україну і зробити її якщо не частиною, то сателітом імперії.

«Ми можемо дуже швидко просунутися до вільної Європі, але ще швидше – відкотитися під імперську Росію», – сказав Президент.

Джерело

 

Глава держави: 21 квітня – це не привід для експериментів та жартів. Не варто експериментувати з посадою Президента

Дякую українцям, які прийшли на акцію «Захисти Україну!» за надзвичайну підтримку. Разом – ми сила!

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 19. April 2019

 

Президент України Петро Порошенко під час виступу перед учасниками акції «Захисти Україну» наголосив, що 21 квітня голосування у другому турі виборів, не є приводом для експериментів і жартів, а має бути відповідальним вибором.

«П’ятирічне президентство – це не комедія, яку можна перемкнути на будь-якому епізоді, коли вже стало не смішно. І не фільм жахів, який можна вимкнути, якщо вже зовсім страшно», – підкреслив Глава держави. Він закликав присутніх 21 квітня прийти на вибори самим і переконати інших підтримати європейський рух України.

Президент також запросив присутніх на дебати, що плануються на «Олімпійському» стадіоні сьогодні о 19:00. «Ми доведемо, що не варто легковажити і створювати ризик, щоб Україну очолив Зеленський. Не варто експериментувати з посадою Президента, а особливо Верховного Головнокомандувача», – наголосив він.

«Я знаю, можливо, в українців багато претензій до мене. Так, я неідеальний. Але я впевнений, що ми не маємо права перекреслити все досягнуте і відмовитися від європейського напрямку руху нашої держави і нашого народу. Я прагну виграшу і перемоги для всіх українців і для нашої держави. Я прагну продовжити розпочате, і збудувати сильну європейську державу, яка стане членом ЄС та НАТО, регіональним європейським лідером, успішної країною вільних, заможних і щасливих людей», – зауважив Президент.

Глава держави зауважив, що розуміє запит суспільства на оновлення влади.

«Але найкращий спосіб влити свіжу кров – розпочати з парламентських виборів, восени. Там ризики не настільки небезпечні. В будь-якому випадку, 21 квітня – це не привід для експериментів та жартів. Можемо дожартуватися. Це момент вирішального вибору», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що в 2014 році спільними зусиллями українці не дали реалізувати проект Новоросії, і в 2019 році – не допустять повернення Малоросії.

Президент впевнений, що Україна переможе, бо вона розумна, відповідальна і сильна.

Джерело

 

Петро Порошенко: Головне завдання Президента України – не розсмішити Путіна, а переможно діяти, захищаючи національні інтереси країни

Президент виступив перед учасниками акції «Захисти Україну» на Майдані Незалежності (фото, відео)

«Головне завдання Глави держави не розсмішити Путіна і впасти перед ним на коліна, як думають дехто інші. І не на рибалку з ним поїхати. А твердо і рішуче переможно діяти, захищаючи національні інтереси України та безпеку людей і кожного громадянина», – сказав Президент України Петро Порошенко під час виступу перед учасниками акції «Захисти Україну».

«Якщо моєму опоненту страшно було вийти на дебати з Порошенком, звідки ж у нього візьметься сила і сміливість, мужність мати справу з Путіним? Не дарма, ще кілька місяців тому у британському виданні The Economist писали, що Путін проковтне Зеленського як шоколадку. І це не є їхня приватна справа. Це загроза для України, загроза для кожного з нас, загроза для всіх, в тому числі і для тих, хто дивиться зараз нас по телебаченню. І ми точно маємо об’єднатися і не допустити цього», – додав він.

Глава держави зазначив, що «три тижні ловили мого опонента, щоб взяти у нього інтерв’ю або зустрітися з ним на стадіоні». «Від дебатів він ухилявся, як колись ухилявся від армії. Він проігнорував в 2014 році під час мобілізації чотири повістки від військкомату. На жаль, ми знаємо, що дезертирів багато було в 2014 році, але на посаду Верховного Головнокомандувача із «уклоністів» претендує лише один. Як він в очі солдатам буде дивитись? Як він буде дивитися в очі батькам загиблих?», – додав Президент.

Петро Порошенко зазначив, що його опонент Володимир Зеленський був успішним у шоу-бізнесі і капіталізував свій успіх у політиці. «Друзі, але Україна – це не сцена. Це не запис відеоролика. Щоб виконувати функції Президента, потрібно бути сильним і компетентним, потрібно бути відповідальним, сміливим, рішучим і відкритим. Врешті-решт, потрібно бути самодостатнім і незалежним від його старшого партнера Коломойського чи будь-кого», – наголосив Глава держави.

«Що ж ми бачимо натомість? Людину, яка протягом усієї виборчої кампанії уникала дискусії. Ховалася за радників, членів команди, членів штабу. А що нам питати з цих членів штабу, хто вони такі для нас? А його думки ніхто не знає. Людина, яка злякалася вийти хоча б на одну прес-конференцію до журналістів. Людина, яка поняття зеленого не має ані про економіку, ані про міжнародну сферу, ані про армію. Людина, яка образилась на слова про маріонетку олігарха. А в той самий час сам ляльковод Коломойський вихваляється своїм впливом на Зеленського. Коли кожен день доводять журналістські розслідування саме цей факт, в тому числі і сьогодні», – додав Президент.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео