Бігус може стати невхідним на телеканал “24”

Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл

Ті, хто найбільше кричали про “наживаються на армії!” в контексті справ Укроборонпрому, зараз починають собі тихо лікті кусати. Розслідування й раніше велося середніми для такого рівня справ темпами, а тепер воно ще й іде відкрито для суспільства. А окрім того з матеріалів Бігус-інфо виринули деякі додаткові назви фірм і персонажів. І коли приглядаємося зараз до всього цього масиву, то бачимо, що там усе менше й менше підстав для закидів проти Президента й усе більше наших “непримиренних”.

Першими погоріли керівництво НАБУ та всі любі друзі Ситника. Ви звернули увагу, як затихли всілякі шабуніни? Аякже, вони ж мали доступ до дуже багатьох справ і потоків у НАБУ, мабуть могли знати й про передані матеріали з військової прокуратури про корупційні дії навколо Укроборонпрому. А ще могли наші “палкі антикорупціонери” знати й про те, що сам головний фігурант розслідування фірма “Оптіма” найімовірніше напряму кришувалася вищим керівництвом Бюро. Могли знати, а могли й на цьому щось мати… Тепер сидять тииихесенько… Як і чимало інших персонажів уже в самій структурі НАБУ.

А ще раптом перевірка матеріалів Бігуса вивела на фірму, яка не лише засвітилася в справі про оборонку, але й тягнеться до “чеснійшого із чесних” – світлосяйного мера Львова “Садового”.І я чекаю, коли раптом ця програма та її автори стануть невхідними на телеканал Садового-Андрейка “24”… Тому, кожне розслідування, яке виносить на світло якісь неправедні вчинки, корисне. Але якщо воно при тому виконує відверте політичне замовлення, то результати дещо нівелюються. От тільки політичні звинувачення – це дуже своєрідний бумеранг: ти кидаєш в опонента голослівні обвинувачення, а на тебе раптово звалюється лавина звинувачень більш, ніж реальних…

 

Фото © Юрко Дячишин / ZAXID.NET

Поділитися:
Share

Усі відео