Окупанти навмисно продовжують нищити житлові квартали (фото, відео)

“Шуміли” Шуми та Південне – вчора російські терористи протягом кількох годин обстрілювали позиції Об’єднаних сил

„Шуміли„ Шуми та Південне – вчора російські терористи протягом кількох годин обстрілювали позиції Об'єднаних сил

„Шуміли„ Шуми та Південне – вчора російські терористи протягом кількох годин обстрілювали позиції Об'єднаних сил#OOC #операція_ОС_ЗСУСпочатку ворог поклав дві міниз 82 мм міномету, потім, з трьох точок, запрацювали 120-ті. Час між приходами – 5-7 хвилин. Вогневі позиції ворога, як і зазвичай, були розташовані посеред житлових кварталів Горлівки.– У нас це був найсерйозніший обстріл за місяць. Ми зафіксували близько 149 приходів мін 120-го міномету. Вони зруйнували дуже багато житлових будинки, два з яких – знищили повністю. На щастя, мирні жителі уже давно з них виїхали, – говорить Юля, боєць підрозділу, який стоїть на Горлівському напрямку. Всього за кілька кілометрів звідси – школа і дитячий садочок. Попри неспокійну ніч, майже чотири сотні дітей сьогодні все ж сіли за парти. Музичний керівник школи та місцева мешканка селища Південне Аліна розповідає про пережиту ніч.– Якщо чесно, ми не очікували такого страшного обстрілу. Це було просто жахливо. Практично не спали, адже вибухало дуже голосно і зовсім поряд. Однозначно – стріляли зі сторони Горлівки. Це вже не перший раз. Імовірно, ворог хоче вигнати звідси людей. Так, нам страшно, але перед дітьми ми намагається не подавати вигляду, щоб вони не боялися.– Ми стоїмо на захисті мирного населення, щоб противник не пройшов далі лінії розмежування. Всі наші бійці налаштовані войовниче, і здавати свої позиції ніхто не збирається. І будемо стояти тут до кінця, поки не настане мир на території всієї України, – запевняє боєць підрозділу українських військових Юля.Разом переможемо!Рухаємось далі!Слава Україні!Мобільна прес-група ОТУ «Північ»

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Donnerstag, 15. November 2018

 

Спочатку ворог поклав дві міниз 82 мм міномету, потім, з трьох точок, запрацювали 120-ті. Час між приходами – 5-7 хвилин. Вогневі позиції ворога, як і зазвичай, були розташовані посеред житлових кварталів Горлівки.

– У нас це був найсерйозніший обстріл за місяць. Ми зафіксували близько 149 приходів мін 120-го міномету. Вони зруйнували дуже багато житлових будинки, два з яких – знищили повністю. На щастя, мирні жителі уже давно з них виїхали, – говорить Юля, боєць підрозділу, який стоїть на Горлівському напрямку.

Всього за кілька кілометрів звідси – школа і дитячий садочок. Попри неспокійну ніч, майже чотири сотні дітей сьогодні все ж сіли за парти. Музичний керівник школи та місцева мешканка селища Південне Аліна розповідає про пережиту ніч.

– Якщо чесно, ми не очікували такого страшного обстрілу. Це було просто жахливо. Практично не спали, адже вибухало дуже голосно і зовсім поряд. Однозначно – стріляли зі сторони Горлівки. Це вже не перший раз. Імовірно, ворог хоче вигнати звідси людей. Так, нам страшно, але перед дітьми ми намагається не подавати вигляду, щоб вони не боялися.

– Ми стоїмо на захисті мирного населення, щоб противник не пройшов далі лінії розмежування. Всі наші бійці налаштовані войовниче, і здавати свої позиції ніхто не збирається. І будемо стояти тут до кінця, поки не настане мир на території всієї України, – запевняє боєць підрозділу українських військових Юля.

Разом переможемо!

Рухаємось далі!

Слава Україні!

Джерело

 

Обстріл житлової забудови

Українська сторона СЦКК повідомляє, що вночі 15 листопада під інтенсивний вогонь, який вели окупанти з мінометів калібру 82-мм та 120-мм із житлових кварталів Горлівки потрапили житлові будинки Південного. Мінами калібру 120-мм вщент знищені два будинки місцевих жителів.

Враховуючи те, що через цей населений пункт проходить водогін Горлівка – Торецьк, який забезпечує водопостачання майже 60-ти тисяч чоловік, через активні бойові дії російських окупаційних військ існує велика ймовірність пошкодження його ділянки, що перетинає лінію розмежування.

Українська сторона СЦКК засуджує дії окупаційної адміністрації та збройних формувань Російської Федерації щодо обстрілів населених пунктів, що ставлять під загрозу життя та здоров’я цивільного населення. Окупанти безвідповідально та навмисно продовжують нищити житлові квартали, порушуючи всі норми міжнародного гуманітарного права.

Разом переможемо!

Слава Україні!

Джерело

Автор