Танкісти Корпусу резерву провели тактичні навчання з бойовою стрільбою (фото, відео)

Сьогодні, 12 вересня, тактичні навчання з бойовою стрільбою танкової бригади Корпусу резерву відвідали члени Київської асоціації військових аташе (КАВА) на запрошення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка.

 

– У Збройних Силах України підготовлено понад 160 тисяч резервістів оперативного резерву першої черги. Сьогодні маєте нагоду спостерігати за практичної фазою навчань з резервістами другої черги у складі танкової бригади Корпусу резерву, – поінформував військових дипломатів генерал армії України Віктор Муженко.

Військовослужбовці оперативного резерву другої черги проходять навчальні збори упродовж 45 діб у два етапи. На першому проведено індивідуальну підготовку резервістів у вищих військових навчальних закладах.
Під час другого етапу резервістів розподілено по підрозділах, у складі яких проведено злагодження екіпажів, взводів, рот, батальйонів. Також відбулися тактичні навчання з бойовою стрільбою у складі підрозділів і на завершення другого етапу відбулися бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Військові аташе іноземних країн поділилися враженнями та висловили позитивні відгуки про практичні виконання вправ українськими танкістами, за якими вони спостерігали.

Начальник Генерального штабу, спілкуючись з учасниками навчань, оцінив впевнені дії екіпажів та підрозділів, окремо відзначив вмотивованість добровольців оперативного резерву.

Джерело