Сергій Наєв: «Саме заради миру ми допомагаємо місцевому населенню та водночас боронимо рідну землю» (фото)

Заради миру, а не війни – ось кредо Об’єднаних сил і їх Командувача

11 вересня військовослужбовці Об’єднаних сил знову зустрілися з головним лікарем Світлодарської міської лікарні Геннадієм Гуржієм та передали медичному закладу чергову партію гуманітарної допомоги. Вже не вперше в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача об’єднаних сил “Допомога Схід” ця лікарня отримує дефіцитне для неї медичне устаткування, якого не бачила від профільного міністерства, власне, від початку свого існування.

– Так, насправді такі прекрасні зручні ліжка для хворих ніколи не надходили до нашого лікувального закладу, доки не розпочалася стратегічна гуманітарна ініціатива “Допомога Схід”, – свідчить головний лікар. – Ці багатофункціональні ліжка в першу чергу необхідні важкохворим, травмованим пацієнтам, адже вони – дуже зручні та комфортні. До нашої лікарні щодня потрапляє 3-4 таких хворих, тому ця допомога є для нас відчутною.

Днями, перебуваючи на одній із передових позицій Об’єднаних сил поблизу Світлодарської дуги, Командувач почув від головного лікаря міської лікарні про потреби медичного закладу. Раніше в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи допомога цій лікарні вже надавалася. Та, звісно, потреби є набагато більшими. Дізнавшись про те, що лікарні потрібні ще принаймні десяток багатофункціональних ліжок, генерал-лейтенант Сергій Наєв віддав відповідне розпорядження, і вже через 4 дні 10 ліжок передані світлодарським медикам.

– Об’єднані сили тут, на сході України, знаходяться не для війни, а для миру, – сказав тоді Командувач. – Саме заради миру ми допомагаємо місцевому населенню та водночас боронимо рідну землю!

Командувач постійно наголошує на тому, що Об’єднані сили перебувають на сході України та проводять операцію з відсічі та стримування російської агресії аж ніяк не для ескалації військового конфлікту, не для збільшення напруження. Їх покликання – принести нарешті мир і добробут на цю багатостраждальну землю.

Заради миру, а не війни – ось кредо Об’єднаних сил і їх Командувача. Тому й допомагають військові місцевому населенню, чим можуть. Допомагають для того, щоб прості мешканці Донеччини та Луганщини постійно відчували турботу про них, знали, що вони не кинуті напризволяще, що про них піклуються.

Джерело

 

Командувач об’єднаних сил перевірив умови зберігання боєприпасів на складах військ оперативно-тактичного угруповання «Північ»

Усі польові склади ракетно-артилерійського озброєння знаходяться на безпечній відстані від лінії розмежування. Однак, оскільки це об’єкти підвищеної небезпеки, то потребують високої відповідальності особового складу, спеціального облаштування та принципового дотримання заходів безпеки. Все це стало предметом прискіпливої уваги Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Поміж іншого, генерал-лейтенант Наєв оглянув місця несення служби вартою, умови проживання армійців, поцікавився проблемами військовослужбовців. Особливу увагу він звернув на протипожежні заходи.

Командувач об’єднаних сил відзначив високі результати роботи в заданому напрямку, однак вказав і на недоліки та наголосив на чіткому дотриманні заходів безпеки.

Джерело

Усі відео