Затримано колишнього заступника голови так званої «Севастопольської міської державної адміністрації»

Прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно з працівниками Головного Управління Служби безпеки України в АР Крим (з дислокацією в м. Херсон), на підставі ухвали слідчого судді, затримано колишнього так званого «заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації».

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний громадянин України брав безпосередню участь у створенні окупаційних органів влади на території м. Севастополь, чим унеможливив здійснення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування України на тимчасово окупованій території.

Окрім цього, здійснював підготовку та проведення так званого «загальнокримського референдуму» в м. Севастополь, надавши таким чином сприяння РФ у проведенні підривної діяльності проти України.На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів, затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

У середу, 12 вересня, у Херсонському міському суді відбудеться судове засідання з розгляду клопотання про застосування до останнього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Джерело

 

Урожайний на сепарів день. Кримські управління СБУ та прокуратури на підставі судового рішення затримали громадянина…

Gepostet von Юрій Луценко am Dienstag, 11. September 2018

Поділитися:
Share

Усі відео