Скоцик + Укроп = Любовь

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Дивовижну новину повідомив в ефірі каналу 112 політолог Тарас Семенюк. Керівництво Аграрної партії України, тобто Віталій Скоцик та його команда, має намір злитися з партією «УКРОП», створеною командою одного з колишніх голів Дніпропетровської ОДА і за сумісництвом одної з найбагатших осіб України. Навіть не так. Команда Віталія Скоцика має намір влаштувати в партії розкол, аби керівництвом партії і всіма, хто залишиться з ними, влитися в «УКРОП».

Що це все означає?

Існує в Україні вельми перспективна нова партія — Аграрна партія України. На виборах голів ОТГ вельми непоганий результат показала. Білборди Аграрної партії за присутністю вздовж доріг кількісно програють лише білбордам Юлії Тимошенко. Партія явно мала шанс непогано виступити на президентських виборах, і потім закріпити результат на парламентських. Але…

Така успішність означає, що партія почне конкурувати з проектами-гігантами, за якими великі гроші і не менший вплив. А це означає політичну боротьбу «по-дорослому». І тут…

І тут все зрозуміло. Керівникові партії зробили пропозицію, від якої той не зміг відмовитися. «УКРОП» явно натякає, що ховати його ще зарано. Напередодні виборів він об’єднується з іншими проектами і підбирає їхніх виборців. Особливо перспективні проекти. Союзником якої іншої політсили, також пов’язаної з екс-головою Дніпропетровської ОДА, може стати «УКРОП» у перспективі, здогадайтеся самі. До «УКРОПУ» питань немає жодних.

А от до Віталія Скоцика і його оточення питань — до біса. Я гарно пам’ятаю заяви Скоцика на тему «жодних альянсів з олігархами!» Нині ж пан Скоцик і його команда своїми діями підтримують інший принцип – «бабло перемагає зло». Якщо зараз для нього є нормальним влитися в лави партії самі-знаєте-кого і задля цього розвалити Аграрну партію, очевидно, всі попередні слова були лише грою на вухах виборця з метою набрати рейтинг і продатися подорожче. Знайомий тип поведінки політика?

Ситуація уже збурила рядових членів Аграрної партії, — вони категорично проти таких альянсів. Наразі Аграрна партія готує зустріч обласних організацій для обговорення цього питання. Що буде далі, побачимо.


Олена Монова

Только я соберусь отдохнуть от этого вашего фейсбука и вообще от политического шапито, как вдруг. Черт меня дернул полазить по новостям, посмотреть, шо в світі коїться. Посмотрела, ржала так, что чуть с дивана не нае*нулась.

Короче, наступает время больших политических случек, смычек и вообще свальной *бли. Медведчук с Рабиновичем и Гриценко с Вакарчуком — это только начало фестиваля политических оргий, скоро будут все со всеми, в перерывах усталая мастурбация, просто чтобы не терять темп.

Тут недавно на политическом горизонте замелькала новая фамилия — Скоцик. Аграрная партия, все дела. Мало кто о нем знал, все спрашивали «Скоцик — а хто це?».

Ну, вот и случилось. 😎

Судя по всему, скоро можно будет отвечать приблизительно следующее: «Скоцик — это тот дяденька, который лег под бабушку Беню и расколол Аграрную партию, как кавун». По логике Виталия Скоцика, «Укроп» и «Аграрная партия» в битве за политический урожай просто обязаны быть вместе, а иначе как, и вообще зачем вот это вот все. В самой партии так охренели от потрясения, что на завтра собирают большой аграрный курултай для выработки дальнейшей стратегии, возможно, Скоцика будут клеймить и отрекаться, возможно, даже сожгут его чучело на костре из кукурузных початков.

Попкорн больше не лезет, буду кавун и плеваться косточками.

Не перемикайтесь.

Автори