Завершилося українсько-американське навчання «Сі Бриз – 2018» (фото, відео)

 

Наші партнери з 19 країн на найвищому рівні рішуче засвідчили підтримку України» — Командувач ВМС ЗСУ на церемонії закриття «Сі Бриз-2018»В Одеській, Миколаївській областях та північно-західній частині Чорного моря завершилося українсько-американське навчання «Сі Бриз — 2018». На церемонію закриття берегового компонента прибув командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

— У складній воєнно-стратегічній обстановці наші партнери з 19 країн на найвищому рівні рішуче засвідчили підтримку України. Я впевнений у нашій ефективній взаємодії на морі, в повітрі та на землі, тобто всюди, де потрібні спільні дії в ім’я миру і стабільності, — зазначив керівник виду ЗС України. — Спільним відпрацюванням завдань ми продовжуємо добру традицію морської дружби та партнерства, які з роками ставатимуть все міцнішими, — додав він.

За словами віце-адмірала Ігоря Воронченка, всі компоненти гідно справилися із завданнями і поставлені цілі було досягнуто. Особовий склад Морського командування, який склав основу багатонаціонального морського штабу, на практиці продемонстрував свій професіоналізм, успішно здійснивши планування операцій та управління силами за стандартами НАТО з моря. Загалом у ході навчання корабельні екіпажі пройшли в морі близько 2500 миль, авіатори здійснили понад 200 польотів із загальним нальотом близько 105 годин, морські піхотинці виконали більше 400 стрибків з парашутом, половина з яких — вночі, а 60 — на воду, дайвери провели під водою більше 70 годин.

Церемонія завершилася словами подяки, врученням подарунків і колективним фото на згадку.

Джерело

 

Водолазна підготовка «Сі Бриз-2018»

 

Активна фаза багатонаціональних військово-морських навчань “Сі Бриз-2018” традиційно розпочалася з водолазної підготовки у базі та організації і проведення пошуково-рятувальної операції. Для ЗМІ провели медіа день, в ході якого українські військові моряки спільно з іноземними фахівцями продемонстрували елементи свого професійного вишколу.

Джерело

 

Сухопутний компонент «Сі Бриз-2018»

 

На Миколаївщині, у Міжвидовому центрі підготовки військ «Широкий лан» в рамках українсько-американських навчань «Сі Бриз 2018» провели медіа-день для журналістів. Представники ЗМІ побачили, як українські та іноземні військовослужбовці разом відпрацьовують навчально-бойові завдання берегового компоненту у складі багатонаціональних сил.

Джерело

 

Повітряний компонент «Сі Бриз-2018»

 

Авіаційна частина українсько-американського навчання «Сі Бриз – 2018» відбулася на аеродромі «Кульбакіне», що на Миколаївщині. Всі дії багатонаціональних штабів і сил відпрацьовувалися за стандартами НАТО.

Джерело

 

Морська фаза «Сі Бриз-2018»

 

У ході морської фази навчань, кораблі та катери – учасники «Сі Бриз 2018», впродовж декількох днів виконували завдання у складі двох тактичних з’єднань.

Джерело

 

Брифінг з керівниками українсько-американського навчання «Сі Бриз-2018»

 

16 липня, відповідаючи на запитання представників засобів масової інформації щодо ходу проведення українсько-американського навчання “Сі Бриз – 2018”, заступник командувача 6 флоту ВМС США контр-адмірал Шон Дуейн наголосив на високій оцінці з боку американської сторони рівня підготовки та ефективності виконання завдань українськими ВМС. – “Під час виходу в море наші офіцери були позитивно вражені роботою багатонаціонального штабу. Вважаю, що ми дуже гарно попрацювали і можемо пишатися нашими ВМС”.

За словами керівника українсько-американського навчання “Сі Бриз – 2018” від України контр-адмірала Олексія Неїжпапи, основними завданнями маневрів від української сторони було набуття спроможностей сформованого Морського командування Військово-Морських Сил ЗС України щодо планування та управління силами, в тому числі й з моря, удосконалення взаємосумісності наших підрозділів та підтримка готовності сил до виконання завдань за призначенням. Він додав, що новий орган управління повністю справився із завданням, підтвердивши свій професіоналізм і злагодженість.

Представники двох країн наголосили, що це навчання проводиться з метою підтримання миру й стабільності в Чорноморському регіоні й “Сі Бриз – 2018” показав, що сили готові до нагальних викликів і загроз.

Варто зазначити, що поточний тиждень буде присвячений виконанню спланованих багатонаціональним штабом навчання завдань.

Джерело

 

«Сі Бриз-2018»: Висадка морського десанту на острів Зміїний

 

Черговим елементом навчань «Сі Бриз — 2018» стала операція з висадки морського десанту на острів Зміїний.

Джерело

 

«Сі Бриз-2018»: Чвертьвіковий ювілей фрегата Військово-Морських Сил ЗС України «Гетьман Сагайдачний»

Чвертьвіковий ювілей екіпаж фрегата Військово-Морських Сил ЗС України “Гетьман Сагайдачний” зустрів як і належить флагману – виконуючи завдання із захисту України з морського напрямку та удосконалюючи взаємодію з кораблями країн-членів та країн-партнерів українсько-американського навчання “Сі Бриз – 2018”.
А сьогодні, скориставшись нагодою та короткою перервою між виходами в море, екіпаж флагмана вітають його друзі. Теплі слова побратимам пролунали від представників Командування Військово-Морських Сил ЗС України, Морського командування, шефів корабля, ветеранів, рідних і близьких. Гості подякували військовим морякам за стійкість, професіоналізм, майстерність і патріотизм та побажали нових здобутків в ім’я України.

Джерело

 

Кому як, а мені пилюка в обличчя з під співаючих гвинтів гелікоптера здатна забезпечити піднесений настрій, бо це працює…

Gepostet von Дмитро Удовицький am Samstag, 14. Juli 2018

Поділитися:
Share

Share