У Болгарії пройде двотижневу реабілітацію група травмованих учасників АТО

У рамках діяльності Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації 9 липня у Болгарію на двотижневу реабілітацію відправляється група з 8 травмованих учасників АТО. Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні, яка була підписана в жовтні 2017 року.

Реалізація ініціативи також стала можливою завдяки плідній співпраці між болгарською стороною та залученими до реалізації проекту українськими міністерствами та відомствами, Агенції НАТО з підтримки та постачання.

Першу групу українських військових супроводжуватиме керівник проекту Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні, Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час участі в антитерористичній операції Вадим Свириденко. Уповноважений Президента також ознайомиться із досвідом Болгарії у проведенні заходів із медичної реабілітації травмованих осіб.Болгарія є провідною країною в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні та планує прийняти близько 300 травмованих учасників АТО на реабілітацію протягом двох років. Щомісяця нова група направлятиметься в військово медичну лікарню «Калероя» м. Хісар.

Джерело

Поділитися:
Share

Share