Справи НАБУ розсипаються

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Ідеологічні опоненти, так сказать (бггг), вчора скромно змовчали про закриття провадження НАБУ проти Гонтаревої.

Минулого тижня так само скромно набрали води (чи може не води) в рота і нічого не сказали, що справа НАБУ проти НКРЕКП по формулі Роттердам+ фактично розвалилася, бо пан Ситник так і не може знайти експертів, які підписалися би на кримінал і фальсифікували би висновки, підтвердивши ту всю маячню, яку ми чули від некваліфікованих і корумпованих персон.

Не чуємо ми нічого й про долю розслідування, в рамках якого були вилучені документи на заводі “Ленінська кузня” (стара назва), що належить Кононенку і що робив броньовані машини, які великі фахівці з НАБУ сплутали з бойовим модулем, але голосно прокричали, що ціна в 3 рази завищена.

Не згадує ніхто й про справу правозахисниці Ноздровської. А шкода, бо дехто, хто писав слізні пости (особливо твіти англійською мовою), могли би перевести кілька сотень рублів зі своїх гонорарів на рахунок її доньки-сироти.

І чомусь про відпочинок Порошенка на Мальдівах забули. Мабуть тому, що самі поїхали гріти свої зубожілі попи на морях так, що не можна знайти нормального туру за кордон, і немає квитків в касах в керунку південних областей.

Залишається лише одне питання:
А на чому ж побудована ваша ідеологічна концепція, панове опоненти?

Поділитися:
Share
Усі відео