Арсен Аваков обговорив деокупацію Донбасу з головою комітету Конгресу США з розвідки

В ході візиту до США міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів робочу зустріч з головою Комітету з розвідки конгресменом Девіном Нуньєсом.

Сторони обговорили ситуацію на тимчасово окупованих територіях України та реальні механізми їх реінтеграції.

«Наразі перед нами стоїть дуже амбітна задача – провести деокупацію Донбасу. Ми розуміємо, що звільнення території та відновлення контролю над східним кордоном буде поліцейською операцією з залученням миротворчих сил, а не військовою. Моє бачення цього процесу – «тактика дрібних кроків, яким всі аплодують», – наголосив міністр внутрішніх справ.Він пояснив, що основоположним в тактиці «дрібних кроків» є поступове звільнення окупованих територій.

Голова Комітету з розвідки Девін Нуньєс запевнив, що Україна може розраховувати на подальшу підтримку США на шляху відновлення контролю над Донбасу.

Нагадаємо, в ході свого робочого візиту міністр внутрішніх справ також підписав Меморандум про взаємне співробітництво з директором Федерального бюро розслідувань США Крістофером Реєм. Документ стосується співробітництва у боротьбі з кіберзлочинністю та організованою злочинністю.

Джерело

Поділитися:
Share