Хороші новини. 31 березня – 1 квітня 2018 року

Алла Комарова
Алла Комарова

Всім доброго весняного (нарешті!) понеділка, з вами Радіо Тисячі Мазеп і це гарні новини вихідних 31 березня – 1 квітня.

Український 27-річний художник Василь Колотуша з Черкас створив обкладинку та ілюстрації для заповнення альбому Елтона Джона «Revamp».

У Західній енергосистемі триває будівництво та реконструкція повітряної лінії електропередачі (ЛЕП) 330 кВ Західноукраїнська – Богородчани, що дозволить збільшити величину потужності, яка передається від Рівненської АЕС та Хмельницької АЕС, в ремонтних та аварійних схемах перетину Захід-Вінниця та покращити умови закачування Дністровської ГАЕС, значно підвищити надійність електропостачання споживачів Івано-Франківської області.Компанія Allseeds в 2018-2021 роках планує збільшити елеваторні потужності на території свого заводу, побудувати два склади для зберігання шроту об’ємом до 40 тис. тонн, а також термінал для зберігання і перевалки рослинного масла в порту «Південний» (Лиманський район Одеської області). Це дасть 1000 нових робочих місць на район.

Держприкордонслужба незабаром буде облаштована новим видом службових тварин – нільськими крокодилами 🙂 Нехай щастить!

Минулого тижня в м. Доха (Катар) делегація Державної продовольчо-зернової корпорації України взяла участь у Міжнародній сільськогосподарській виставці Qatar International Agricultural Exhibition-2018. Основною метою перемовин було налагодження поставок готової продукції, а саме комбікормів та пластівців, до Держави Катар.

Ольга Харлан завоювала золоту медаль на етапі Гран-при по фехтуванню у Південній Кореї.

БРАВООО, ЧЕМПІОНКООО!!!🤺🥇👍🇺🇦️🇺🇦️🇺🇦️Ольга Харлан – переможниця Гран-прі з фехтування на шаблях в Сеулі!Молодець! Щирі…

Gepostet von НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team am Sonntag, 1. April 2018

А Анна Музичук стала чемпіонкою Європи з бліцу (шахи)

Аеродром «Біла Церква» нарощує польотну активність повітряних суден, бо хоче стати «дорослим» міжнародним аеропортом. Мі-мі-мі-мі

Підсумки тижня: Аеродром "Біла Церква" нарощує польотну активність повітряних суденВпродовж тижня з 26 по 30 березня…

Gepostet von Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс am Freitag, 30. März 2018

ПрАТ «Запоріжвогнетрив», найбільше в Україні підприємство з виробництва вогнетривких виробів, за підсумками роботи в 2017 році наростило чистий прибуток на 71,1%. Продукція підприємства широко використовується в Україні, а також у країнах СНД, Європи, Азії та Африки.

ДП «Укроборонсервіс» в 2016-2017 роках відремонтувало п’ять комплексів С-300ПС на замовлення командування Повітряних Сил ЗСУ.

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial