Головний Водний Оскар Європи отримав переселенець із Станиці-Луганської Денис Савченко (відео)

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що велике майбутнє нашої країни за активною і  екологічно свідомою молоддю.

Про це він сказав 10 грудня,  коментуючи результати зустрічі з  переможцем міжнародного відео-конкурсу  «Дунайський митець», мета якого просування ідеї  збереження найбільшого в світі  інтернаціонального водного басейну  річки Дунай.

«Щасливий, що головний Водний Оскар Європи  за Україною. Його  отримав  17-річний переселенець із Станиці-Луганської Денис Савченко.  Його робота «Тиса – ти саме життя» за результатами  інтернет-голосування набрала найбільшу кількість голосів. Це перша перемога України в Конкурсі, організованому Міжнародною Комісією з Захисту Дунаю (ICPDR), що вже 11 років поспіль об’єднує тисячі дітей  із 14-х країн Європи по всьому басейні Дунаю», – розповів Міністр.

Тікаючи від війни, родина Дениса оселилася в Тячеві на Закарпатті. Хлопець каже, що відразу відчув любов до нової Батьківщини, а природа цього краю дала  йому натхнення та спраги до життя.

За словами Остапа Семерака,  наш переможець  має вражаючу силу духу та велике  бажання  бути корисним своїй країні.

«Денис – хлопець з обмеженими фізичними можливостями, що, втім, не позбавляє його оптимізму та якоїсь особливої радості у ставленні до життя. Не дивлячись на систематичні медичні операції та труднощі з пересуванням, юнак активно займається спортом та мріє стати тренером-реабілітологом. Вражаюча сила духу та не напускної скромності. Людина, яка сама потребує допомоги, стала на захист порятунку річки Дунай. Так Денис бачить свій внесок в розвиток країни», – розповів Міністр.

Отриманий в подарунок дрон Денис планує використати для нових зйомок.
Міністр  особисто подякував за виховання хлопця мамі Наталі Савченко і вчительці Вікторії Острешко.

«Мене щиро надихають такі, як Денис Савченко, Нікіта Шульга – автор ідеї компостування відходів в шкільних їдальнях. Хлопці стали трендсеттерами «моди на екологію». Вони є в Україні – талановиті та завзяті, яким не байдуже. Впевнений, що саме за такими  як вони велике майбутнє нашої країни», – сказав Остап Семерак.

Джерело

Усі відео