Київрада відшкодує ОСББ і ЖБК різницю в нарахуваннях за опалення та гарячу воду

на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення про надання фінансової підтримки об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам.

Йдеться про відшкодування ОСББ та ЖБК різниці в нарахуваннях за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, що були надані «Київенерго» та «Київводоканал» в періоди з 2002-го по 2010-й та з 2010-го по 2014-й роки.  Йдеться про 80,4 млн грн матеріальної підтримки.

“Різниця в тарифах виникла не з провини ОСББ та ЖБК. Проблема в тому, що коли мешканці платили за послуги за затвердженим тарифом, «Київенерго» і «Київводоканал» виставляли рахунки по-іншому тарифу.

За ці роки фактично утворилася заборгованість перед цими компаніями, зросла сума штрафів та пені», – зазначає співавтор рішення, депутат Київради Вадим Ноздря.

Для підтвердження наявності підстав для компенсації різниці в нарахуваннях, потрібно надати тристоронній акт за спожитий обсяг холодної води на підігрів і теплової енергії для потреб гарячого водопостачання, укладений між ОСББ/ЖКБ та «Київенерго»/«Київводоканал».

Рішення підтримали 91 депутати Київради.

Джерело

Автори

Усі відео