До порту Одеси з візитом прибув корабель ВМС США (фото)

29 листопада, до порту Одеси з візитом прибув корабель ВМС США USS James E. Williams (DDG-95). Орієнтовно візит триватиме до 2 грудня.

У Командуванні ВМС ЗС України надають важливого значення візиту американського корабля, і розцінюють його як продовження підтримки збоку ВМС США.

– Українські ВМС активно співпрацюють з ВМС США в питаннях реформування і підготовки особового складу, ми вдячні нашим американським колегам за допомогу, – зазначив перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов.

– Значення постійних контактів флотів двох країн особливо важко переоцінити на етапі відновлення спроможностей національного флоту після його передислокації на материкову частину України у 2014 році внаслідок анексії Російською Федерацією території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. Ми вважаємо дуже ефективною нашу співпрацю в рамках проведення двостороннього (із запрошенням до участі в ньому інших флотів) навчання серії «Сі Бриз», яке сприяє зміцненню стабільності і безпеки у регіоні Чорного моря, – додав контр-адмірал Андрій Тарасов.

Перший заступник командувача ВМС ЗС України також із задоволенням відзначив, що протягом останнього року відбулося близько десяти візитів кораблів ВМС США та кораблів флотів країн-партнерів до порту Одеси, що, за його словами, є беззаперечним свідченням підтримки.

Джерело

 

Усі відео