Роздуми порохобота

Дмитро Вовнянко
Дмитро Вовнянко

Зараз, коли рекозлюція вже зійшла на пси, коли перфоманси зоо-спартанців перетворилися на тусівку в центрі а-ля східняк неформалів, і коли їх величність Шкірний Спартанець своїми перлами людей хіба що смішить, я все ж таки відповім на пікове питання цього збіговиська.

На запитання відомого антикорупціонера Шабуніна: “Що треба, аби ви прийшли нас підтримати?”

Для цього антикорупціонеру Шабуніну, і дружнім до нього Сіроже Квартирному, Єгорці, Лушпайці та іншим буйним нардепам та активістам треба… Ні, не відцуратися від придбаних на чесно здобуте антикорупцією бабло земельки, квартирки, автівок, тощо.Їм треба збагнути – українці вже не ті, що у 2013 р. Ремства про тарифи, про зубожіння, про пенсію в баксах до війни і після, та інші страшилки людей безумовно злять (і не безпідставно), але всі вони – ще не привід, аби люди йшли підтримувати перших-ліпших авантюристів, які захоплено говорять з трибун “правильні” слова. Людям цього вже замало.

Люди хочуть не обіцянок, а конкретики.

Ще після парламентських виборів говорилося, що падіння рейтингу Тимошенко пов’язане в першу чергу з тим, що, крім слів та сумнівних заслуг з минулого бабЮлі, людям пред’явити було нічого, в той час, як, наприклад, Ляшко активно піарився у прифронтовій зоні і зумів створити образ такого собі “депутата в полі”. Ляшко пред’явив ілюзію реальних справ – і зірвав приз. БабЮля лиш просторікувала – її результат відомий. Уже тоді варто було замислитися.

Що треба опозиції? Відповідь – результати. Конкретика, яку людям можна пред’явити. Реальний доказ того, що вони – альтернатива. Що вони можуть краще за нинішніх. Конкретні справи. І реальна людина, яка виступить автором цих справ.

Простіше. Рекозлюціонерам треба не в центрі Києва тусити, а вимагати від влади призначити когось із них головою хоча б одного українського району (для початку). Потім поїхати туди всім колективом. І підняти інвестиційну привабливість цього району, навести лад в інфраструктурі, тепло- і водомережах, побудувати багато нових шкіл, дитячих садків та інших соціальних об’єктів, тощо.

І кликати туди журналістів, блогерів, просто громадських активістів, аби показувати – от результат, ми можемо краще за нинішніх, ми перенесемо це на всю країну.

Коротше – треба робити те саме, що робить нині команда Валентина Резниченка в Дніпропетровській (наразі) області.

Якими методами це робити, коли “влада перешкоджає”? Та будь-якими. Українці цінують не за процедуру, а за результат. Пошана до закону – це не наша спільна чеснота. Ми фронт не на Дніпрі маємо завдяки цьому. Поруште все, що тільки можна, і побудуйте район, де поліпшується життя – і українці вас обожнюватимуть. І навпаки, робіть все виключно за законом без певних результатів – для українців ви залишитеся лузерами і йолопами.

Мова не про те, що це гарно чи погано, мова про те, що так є.

І от уявіть акцію протесту, яку проводить не збіговисько авантюристів, а люди, які пропонують реальну альтернативу нинішній владі… Як ви гадаєте, багато прибічників збере така акція?

Але. От я переконаний, що ані Шабунін, ані Найєм, ані Сірожа, ані Єгорка нічого подібного робити й близько не будуть. Там же працювати треба буде, а не розкидатися звинуваченнями за грантові гроші. Показати клас міг Шкірний Спартанець в Одесі. І він його показав – але такий, що статистика по Одеській області стала головним його антипіаром.

А уявити Шабуніна, що ремонтує каналізацію, Сірожу, який кладе асфальт, або Лушпайку, який у важких переговорах улещує інвесторів, це…

Це просто смішно.


Фото: скріншот з відео.

Поділитися:
Share

Усі відео