Про Онищенка та Тимошенко

Всі обізнані люди пов’язують онищенка з йулею.

Що, в принципі, підтвердила і сама йуля минулотижневими істериками.Оскільки справа онищенка виявилась занадто гучною і причину неголосування за позбавлення онищенка недоторканності вже не можна пояснити істериками і заявами про фейковість, то йуля була змушена все ж таки голосувати.

Бо неголосування автоматично приводило до значних іміджевих втрат. Все що пред’являють онищенку, показуючи результати неголосування йулівщини, можна було спокійно пред’являти йулі

От йуля і вирішила маневрувати сьогодні з надією на те, що голосування все ж провалиться.

Судячи сьогоднішньої риторики ляшка і зважаючи на те, що самопоміч вже давно перестала користуватися здоровим глуздом, голосування таки могло провалитися.

Тому йуля, заявляючи про “підтримку всіх трьох рішень”, дала мінімально можливу кількість голосів. Всього 9 з 19.

Про штучність голосування йулівщини, свідчить також те, що “за” проголосували всі “говорящі голови” йулівщини, всі ті, хто бігає про каналах і відмиває “імідж” цього гівна. За виключенням “великого юриста власенка”, але у “великого юриста власенка” завжди є пояснення, бо він “великий юрист власенко”.

Натомість інша частина фракції, ті депутати йулівщини, яких ніхто не знає, просто не прийшли.

Тому не спішіть робити висновки про те, що йулівщина підтримувала голосування за зняття недоторканості і арешт онищенка. Бо це явно не так.
І судячи з усього, ми ще побачимо багато істерик йулівщини на цю тему:)

Поділитися:
Share

Share