МІП провело чотириденний тренінг з безпеки для журналістів в зоні АТО

20 жовтня, за ініціативи Міністерства інформаційної політики України, за підтримки проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» та за участі експертів та тренерів Інституту масової інформації розпочався чотириденний тренінг з безпеки для журналістів, які висвітлюють події в зоні АТО.

Завідувач сектору з питань європейської інтеграції Міністерства Людмила Василенко у своєму вступному слові зазначила, що для Міністерства інформаційної політики України питання захисту журналістів та їхньої професійної діяльності, в першу чергу тих, хто працюють у зоні АТО, є найголовнішим пріоритетом. «Програму тренінгу сформовано максимально практично та корисно, таким чином, щоб учасники отримали всебічні знання та опанували безпечні навички для виконання своєї суспільно надважливої роботи в небезпечних умовах», – сказала Людмила Василенко.

Тренінг включає в себе курс загальної домедичної допомоги, навчання з надання першої невідкладної допомоги в умовах бойових дій, програму з цифрової та інформаційної безпеки та загальні правила безпеки в гарячих точках.

Під час тренінгу учасники дізнаються про особливості роботи в небезпечних зонах, як поводитися під час обстрілів, як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок, а також відпрацюють алгоритми дій при евакуації. Учасники відпрацьовуватимуть здобуті знання та навички на полігоні в умовах, максимально наближених до реальних.

Джерело