Першу медаль на InvictusGames 2017 виборов поліцейський із Луцька (фото)

Першу медаль Україні  на «Іграх Нескорених» виборов 29-річний патрульний поліцейський з Луцька Сергій Торчинський. 

У легкоатлетичних змаганнях Сергій показав 3-й результат у секторі для штовхання ядра (13,71 метра), здобувши бронзову нагороду.

Сергій Торчинський брав участь у найзапекліших боях на Донбасі, зокрема біля Савур-Могили, де отримав осколкове поранення в шию. Після реабілітації працює інспектором в патрульній поліції Луцька.

До «Ігор Нескорених» почав тренуватись як тільки дізнався про старт відбору. Для себе обрав штовхання ядра та пауерліфтинг. Мріє, що після «Ігор Нескорених» в Торонто українськими військовими пишатимуться не  лише в рідній країні, але й в усьому світі!

Нагадаємо, 23 вересня в канадському місті Торонто розпочалися міжнародні спортивні змагання «Ігри Нескорених» («Invictus Games»), участь у яких беруть військовослужбовці та ветерани бойових дій з інвалідністю, набутою під час виконання службових обов’язків. У паралімпійських змагання, заснованих у 2014-му, цього року вперше змагається українська збірна.

До складу української команди входять 28 спортсменів, 17 з них – представники органів внутрішніх справ: гвардійці, поліцейські, прикордонники. Очолює збірну майор поліції Олександр Писаренко.

Наші нескорені змагаються у шести видах спорту: атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе.

Джерело

Усі відео