Правління НБУ зустрілось з Першим заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном (фото)

13 вересня, Правління Національного банку під головуванням в. о. Голови НБУ Якова Смолія зустрілось із Першим заступником директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном. Зустріч відбулась у рамках візиту Першого заступника Директора-розпорядника МВФ до України, що триває 12-14 вересня.

Сторони обговорили поточну макроекономічну ситуацію, останні зрушення у банківському секторі та  поступ у  програмі реформ, яку підтримує МВФ.

Українська сторона зауважила, що попри те, що ситуація на фінансовому ринку залишається стабільною, а зовнішньоекономічні фактори – сприятливими, загальна макроекономічна ситуація все ще залишається вразливою до впливів.Представники МВФ та НБУ  погодились, що всі чинники, які потенційно можуть мати негативний вплив на макроекономічну стабільність та економічне зростання, що тільки-но відновилось, слід ретельно проаналізувати центральному банку при здійсненні монетарної політики.

Під час  зустрічі Правління НБУ також висловило своє бачення необхідних кроків для продовження якісних зрушень у банківському секторі, зокрема, законодавче врегулювання питань корпоративного управління у державних банках та непрацюючих кредитів.

Наприкінці зустрічі Девід Ліптон привітав реформи, проведені НБУ: «Національний банк є гарантом стабільності, яка зараз так важлива для України. Однак, для ефективного центрального банку завжди є над чим працювати».

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії