Голова СБУ та бізнес-омбудсмен підписали Меморандум про партнерство та співробітництво між двома структурами (фото)

Голова Служби безпеки України Василь Грицак та бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета підписали у Києві Меморандум про партнерство та співробітництво між двома структурами.

У рамках меморандуму сторони домовилися встановити ефективну співпрацю через механізм постійних та прозорих контактів і обміну інформацією. «СБУ не ставить за мету боротися з бізнесом, але у держаних інтересах ми мусимо зупиняти роботу тих, хто працює на ворога», ‒ наголосив Василь Грицак. За його словами Служба готова до відкритого та всебічного діалогу з Радою бізнес-омбудсмена. «Ми рішуче очищуємо власні ряди від бажаючих «заробити» на бізнесі, відкрито вісімдесят чотири кримінальних провадження, судами різних інстанцій винесено 23 обвинувальні вироки, повідомлено про підозру 55 співробітникам Служби, направлено до суду матеріали ще за 16 кримінальними провадженнями.», ‒ підкреслив Голова СБ України.

Альгірдас Шемета підкреслив, що з усієї кількості скарг лише три відсотки  стосуються СБУ. Він також відзначив, що Служба є однією з найсумлінніших в плані виконання рекомендацій Ради бізнес-омбудсмена з 95-відсотковим результатом.Сторони підкреслили важливість підписання Меморандуму для аналізу можливих конфліктних ситуацій у бізнес-середовищі та створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні.

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial