Уряд очікує від Верховної Ради ухвалення медичної реформи

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко сподівається на якнайшвидше ухвалення Верховною Радою України законопроектів щодо медичної реформи. Про це він заявив в інтерв’ю «Цензор.нет».

«Ми очікуємо від Верховної Ради ухвалення медичної реформи. Назад дороги немає, бо там тільки руїни, а попереду на нас чекають великі справи», – сказав він.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що перед внесенням до Парламенту пакет законопроектів щодо медреформи проходив серйозне обговорення всередині Уряду. «Я особисто був присутній щонайменше на двох зустрічах, які проводив Прем’єр-міністр перед внесенням законопроекту до Парламенту. Там також були члени комітету охорони здоров’я. Взагалі перед тим, як потрапити до Парламенту, цей пакет законопроектів проходив дуже серйозне обговорення і всередині Уряду. У нас теж були непрості дискусії, як і по пенсійній реформі. Але народні депутати на певному етапі були залучені до роботи», – розповів він.

«У мене взагалі оптимістичні думки щодо проведення медичної реформи. Послухайте, навколо того, чи потрібна вона, питань бути не може. Я вже бачу дискусію не стільки по тому, що зараз потрібно проголосувати, скільки про те, а що робити далі? Мені здається, по тому, що внесено до Верховної Ради, все-таки консенсус між народними депутатами є. Як профільний комітет, так і соціальний, говорять про те, що це перші кроки, де змінюються принципи взаємодії лікар-пацієнт, фінансування галузі та взаємодія із місцевими органами влади», – зазначив Павло Розенко.

Джерело