Як збірній України з футболу виграти чемпіонат світу

Євген Дубогриз

Прості рішення.

/теги: стьоб, прості_рішення/

1. Просте рішення 1.
Посилити відповідальність за невиграш чемпіонату світу. За перший невиграш 3-5 років в’язниці, за другий невиграш – довічне ув’язнення. Мотивуватиме гравців грати на виграш та у повну силу.

2. Просте рішення 2.
Звільнити зі збірної всіх нинішніх гравців та тренерів та набрати нових. Потрібні нові кадри.

3. Просте рішення 3.
Поставити всім гравцям збірної зарплати на рівні аналогічних позицій/гравців чинного чемпіона світу, Аргентини. Без ринкових зарплат не досягти успіхів.

4. Просте рішення 4.
Запровадити прозорий та публічний конкурсний відбір до збірної. Та Наглядову раду. Вирішувати, кому грати, має спеціальна комісія з представників різних політичних партій і громадських організацій та наглядова рада, а не один-єдиний тренер. Те саме стосується складу на кожну окрему гру, а також замін.

5. Просте рішення 5.
Булити-хейтити за невиграш тренерів, гравців, функціонерів, а також всіх футболістів взагалі. Рано чи пізно їм набридне, й вони почнуть вигравати, щоб не чути та не бачити прокльонів на свою адресу. Хейт – накращий мотиватор.

6. Просте рішення 6.
Замінити футболістів у збірній на фристайлістів та біатлоністок, в них є історія виграшів топ-змагань, а футболу навчаться з часом, головне впевненість та досягнення.

7. Просте рішення 7.
Лобіювати зміну до правил гри спеціальним комітетом ФІФА, аби футболом називали срачі в фб, в цьому чемпіонаті ми фаворити.