10 хороших новин 03.02.2023

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Стельмахівка, Невське і Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське, Миколаївка, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське і Курдюмівка на Донеччині. Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили шість скупчень лаптів, позицію ЗРК, а Нацгвардія уроніла сушку.

✔ США у рамках нового великого пакету дають нам високоточні далекобійні (150 км) ракети для Хаймарсів. А тепер давайте сядемо і порахуємо, куди вони дістають 😈.

✔ В Енергодарі застремоусили абізяна євгенія кузьміна, який колись був українським поліцейським, а потім став російським мусором. Ну і вибухнув тепер разом з автівкою, мабуть, через відчуття власної значимості 🥳.

✔ Фон дер Ляєн порахувала, що десятий пакет санкцій від ЄС вартуватиме болотній імперії близько €10 млрд. Стосуватиметься він технологій та обходу санкцій, зокрема після аналізу складових лапотних безпілотників треба було виявити, як вони до лаптів потрапили.

✔ Ан-225 «Мрія» стане героєм гри у новій версії Flight Simulator від Microsoft. Кожен користувач гри зможе відчути себе пілотом «Мрії». Зароблені гроші планують витратити на відбудову нової «Мрії».

✔ Євросоюз виділив нам сьомий пакет допомоги на €500 млн і додаткові €45 млн для місії військової допомоги.

✔ Кримські партизани з руху «АТЕШ» застремоусили двох лаптєфіцерів розгвардії прямо у їхній автівці на трасі Севастополь – Сімферополь.

✔ Японія передасть $170 млн нам на відбудову критичної інфраструктури.

✔ Канада запровадила санкції проти Дюжева, Алєгровой, Галустяна, Баскова, Расторгуєва, Газманова і ще купи російських упирів, прізвища яких наступне покоління українців, слава богу, вже не знатиме. Упирям, які підтримали війну, можемо тільки побажати, щоби їхній рівень життя з часом став не краще за той, що зараз є у мирного населення у Бахмуті.

✔ ЄС та Україну планують об’єднатися у спільну зону роумінга. Нарешті не треба буде дзвонити по вайберу 😂.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори