10 хороших новин 24.12.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Андріївка Луганської області та Ямполівка, Роздолівка, Бахмутське, Бахмут, Північне, Нью-Йорк, Красногорівка, Водяне і Мар’їнка на Донеччині.

✔ Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери набили лаптям 5 скупчень і зенітний ракетний комплекс С-300.

✔ Бавовна у Новій Каховці. Є інфа по обстрілу бази лаптів, чекаємо на офіційне підтвердження.

✔ Депушкінізація на Харківщині – облрада перейменувала російський драматичний театр імені Пушкіна, прибравши з назви слова «російський» та «Пушкіна». Тепер він називатиметься Харківський академічний драматичний театр.

✔ На Росії за загадкових обставин помер голова компанії з виробництва носіїв для «Калібрів» «Адміралтейські верфі» Олександр Бузаков. «Життя Олександра Сергійовича Бузакова обірвалося передчасно, трагічно», — йдеться у повідомленні. Звісно, в ідеалі було би, щоби його садибу уї*ало тим же калібром, але якщо його просто придушили – теж норм.

✔ Наша постійна рубрика «горящая росія». У Мурманську сталася пожежа на базі «Фактор», що виготовляє обладнання для спецзахисту. Горіло на 500 квадратах, потім ніби загасили. Про постраждалих ще не повідомили.

✔ Байден підписав рекордний оборонний бюджет із $800 млн військової підтримки для України.

✔ У Полтаві активісти розмалювали пам’ятники Ватутіну і Зигіну: облили червоною фарбою та розписали написами “ZЛО”. Перед цим місцеві депутати відмовилися підтримати демонтаж. Можливо, це їм якось нагадає про думку громадськості.

✔ Повітряні сили зафіксували, що над Україною пролетів Санта-Клаус. Вони привітали об’єкт Santa1 у повітряному просторі України та гарантували безпечний політ. Санта у свою чергу заявив, що Героям – слава, а ворогам – смерть. Тим часом ельфи з піхоти вже працюють над нашим святковим настроєм.

✔ І друзі, ми з вами дожили до Різдва! Уявіть, ще 304 дні тому ніхто не вірив, що ми доживемо принаймні до кінця лютого, а тепер ми сперечаємося, чи варто ставити у місті головну ялинку 😂. Ми дожили до Різдва і святкуватимемо його у цьому році – нехай і під обстрілами – так, що це запам’ятається на роки. Навіть ті, хто не постував. Навіть невіруючі. Бо знаєте що? Бо кпинити з усього і вміти бути щасливими понад усе – це у кожному з нас. А русні 3,14зда.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори