10 хороших новин 18.09.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Куп’янськ, Гоптівка, Миколаївка Друга, Весела Долина, Одрадівка, Мар’їнка, Новомихайлівка та Правдине. Спільними зусиллями наших володарів неба і богів війни більше 30 разів прилітало по місцях зосередження чумних трупоїдів, їхніх командних пунктах, опорниках, складах техніки і ракетних батареях.

✔ Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Херсонщині». Лапті там вимушені відступати, а боязні штурми мамкіних наступателів призводять до погіршення їх і без того вже невигідного становища. Пішли в атаку бронемашинами і танками, втратили бронемашину, третину воєвак, з воєм відповзли в окопи відпоюватися боярою.
Антонівський міст полагодити не змогли, натомість довийо*увалися до того, що втратили ще й баржу з військовою технікою. Також є інфа про вибух у в/ч лаптів у районі «Ювілейного».

✔ Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Харківщині», де відбувся справжній лаптєцид підрозділів 11-го армійського корпусу зі складу Балтійського флоту збройних сил балалайні. Підрозділи ці втратили більше половини особового складу та більше 200 одиниць технікою. Лаптєцид 64 омб Східного військового округу наразі становить взагалі 90% особового складу трьохсотими, дезертирами, відказниками і ладами-200. Не буде більше на росії 64 омб.
А над селищем Підвисоке Ізюмського району знову майорить український прапор.

✔ На Авдіївському напрямку наші козаченьки усіляко сприяють перетвореннню 1-го армійського корпусу балалайні на колишній 1-й армійський корпус. Карательна абізянська медицина вже не справляється з кількістю трьохсотих.

✔ У Сватовому на Луганщині благодатний вогонь знізойшов на базу лаптів та абізян у колишній автостанції. Вдарили так файно і по-хазяйськи, що поки абізяни відкопають своїх трьохсотих, вони вже стануть двохсотими. Поки по орієнтовних втратах їх близько двохсот 😈.

✔ У «Вконтакте» блокують оголошення про збір коштів для лаптєногої армії. Відомий музикант-українофоб Петро Лундстрєм хотів зібрати гроші на тепловізори і квадрокоптери, але «контакт» грохнув його пост, пояснивши це тим, що публікація особистих банківських реквізитів «розходиться з правилами платформи».

✔ У Мелітополі підірвали “начальника гбр народної міліції” Дениса Стефанкова – абізяна, який зрадив присязі і відповідав за допити полонених. Законний мер Мелітополя пише, що його хотіли зачистити фсбшники. Наскільки їм це вдалося, поки невідомо.

✔ Adidas звалив з балалайні, не виплативши 10 млрд рублів податків і зарплати працівникам. Про те, що йдуть з росії, закривають усі магазини і продажі онлайн, вони оголосили ще у березні.

✔ Наша постійна рубрика «сім кар єбічєскіх». Коли на Курщину не прилітає бавовна з України, природа сама дає лаптям просратися. Ураганом там переламало десятки будинків та навіть вибило шибки і вбило цим одного з місцевих жителів – уламками скла йому розпороло живіт.
Страшна смерть, бути зарізаним власними вікнами і стікти кров’ю до приїзду швидкої. Дуже схоже на те, що випало багатьом українцям. Шкода, що це все одно не наведе русню ні на які правильні роздуми.

✔ І той рідкісний випадок, коли я щось цитую зі звернення Зеленського. Він сьогодні заявив, що тимчасове затишшя на фронті – це підготовка до визволення ще низки наших міст.
Тримаємо кулачки і усіляко допомагаємо непереможній українській армії ї*ашити русню.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

 

Карикатура: Костянтин Сікорський

Автори