Санкції на часі. 04.07.2022

Ростислав Павленко

Україні власних ресурсів не вистачає навіть у короткій перспективі (чому – окрема серйозна розмова). Рашисти можуть витримувати тиск і завдавати проблем у середньостроковій перспективі – саме на стільки вистачає ресурсів недо-срср. Захід здатний витримати довгу гонку і перемогти в ній – якщо нічого не завадить з поточних міркувань.

Для України величезна відповідальність і фактор Перемоги – втриматись і залучити підтримку Заходу. Тоді уламки рашистів опиняться на дні. Все, що цьому сприяє, має підтримуватись. Що заважає – видалятись.

1. До Держдуми росії внесли проект поправок до федеральних законів, що регулюють забезпечення збройних сил.
Поправки припускають, що Уряд зможе давати компаніям обов’язкові для виконання держзамовлення для контртерористичних та інших операцій за межами росії.

Також нові поправки дозволять владі змінювати прописані в контрактах умови прямо під час виконання та регулювати трудові відносини в компаніях – це означає, що кожного співробітника будь-якої компанії можуть змусити працювати ночами, вихідними та святами.

Пояснювальна записка до поправок уточнює, що ресурсів на спецоперацію не вистачає, виникла короткострокова підвищена потреба ремонту озброєння і військової техніки, а також забезпечення матеріально-технічними засобами. Саме тому «зусилля зосереджуються в окремих галузях економіки».

2. Японія повідомила про механізм зниження ціни російської нафти вдвічі.

«Ми встановимо максимальну ціну російської нафти, яка буде вдвічі нижчою від нинішнього рівня, і створимо механізм, який не дозволяє купувати нафту за вищими цінами», — сказав Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда.

3. Посол України в Туреччині Василь Боднар повідомив про затримання російського суховантажного судна з українським зерном турецькими митними органами.

4. Прем’єр Австралії Ентоні Албенізі під час візиту в Україну повідомив, що його країна планує ввести санкції ще проти 16 російських міністрів та заборонити імпорт російського золота.

5. На росії можуть почати масово закриватися автошколи. Охочих отримати права скоро буде просто “ні на чому вчити”.

Далі буде.

 

На фото: Бойова робота HIMARS. Запорізький напрямок. Фото: Генштаб ЗСУ

Автор