Порошенко вимагає від влади негайно виділити гроші українській армії та припинити набивати власні кишені (відео)

 

Петро Порошенко

Три місяці як весь білий світ б’є на сполох щодо накопичення військ на кордонах України з боку Московії. Три місяці весь світ думає, як допомогти Україні збільшити обороноздатність, надсилаючи зброю, проводячи консолідацію міжнародної солідарності – роблять всі, крім української влади.

І нам дійсно не треба панікувати, не треба розмірковувати чи нападе Путін, чи ні. Треба підготуватися до того, щоб дати якісну відсіч, якщо дипломатичні зусилля його не зупинять. І для цього нам треба дати відповіді на декілька питань.

Чому у нас і досі деякі бойові підрозділи укомплектовані лише на 50%, і більшість військовослужбовців не продовжують контракти? Чому досі не придбане пальне для української бронетехніки? Чому з 2019 року не закуплені бронежилети і кевларові шоломи? «Привіт» переслідувачам «кіборга», генерала Марченка.

Де українські стратегічні резерви? У що одягнемо, взуємо, чим нагодуємо і, головне, чим озброємо резервістів резерву першої черги, які вже треба розгортати. Чому Зеленський не піднімає грошове забезпечення українських військовослужбовців?

Скажіть, будь ласка, дорогі українці, вам не набридла ця «почемучка»? І відповідь нарешті пролунала вчора у розслідуванні антикорупціонерів, які оприлюднили шокуючі дані: за 2021 рік на потреби армії Зеленський провів тендерів на суму в 10 разів менше ніж коштів, які виділені на мегакорупційне «Велике крадівництво». І не дарма вони це крадівництво називають великим, бо відчувають масштаби власними кишенями.

Так зване «Велике крадівництво» – це є головний бізнес-проект Зеленського. Він став інструментом і його особистого збагачення і, на жаль, тіньового фінансування «зелених кнопок» у цьому парламенті.

Я наголошую, що тому затягується призначення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, і ми вимагаємо від НАБУ негайно почати розгляд. І ми вимагаємо, шановний пане Голово, поставити законопроект №6542, який був підтриманий усіма фракціями демократичної опозиції і заблокований «слугами».

Дайте гроші українській армії!

Слава Україні!

 

Автори