Прокралися, нажерлися, поминай як звали!

Джон Сміт

Ворог біля воріт, союзники організували повітряний міст з ленд-лізом в Україну…

Міністр оборони повідомляє голові Парламенту, що додаткове фінансування Армії поки що непотрібне…

Зарплата військового в окопі на морозі мінус 10 трохи вище зарплати охоронця в супермаркеті. Жодного дивізіону Нептуна досі немає. Далекобійна Вільха-М не прийнята на озброєння, не виробляється. Про Сапсан взагалі 3 роки тиша. Бронежилети і каски посол просить у Німеччині, бо зелене МО після справи Марченка боїться закуповувати 3 роки. Зате казки про виробництво Ірокезів лижним інструктором під Одесою.

“Додаткове фінансування не потрібне” © .

Ні, я допускаю, що бреше Коливан, а Резніков насправді йому цього не говорив, що Резніков вийде через 20 хв і спростує ці слова. Але “нова якість політики” “молодих нових облич без досвіду договорняків” валить з ніг.
Насправді, там все ясно. Від них вимагають план, що робити на випадок наступу РФ, але пункти того плану і так кристально ясні:

1. Пора.
2. Свалівать.
3. Із етой страни.

Прокралися, нажерлися, поминай як звали!

Насправді, вони розбіжаться, як таргани, як риги в 2014-му, а потім будуть розповідати: при нашому зєльці була стабільність, долар всього по 28, а при вас по 80 став. І знову будуть вести до влади голобородька. Тому і не треба фінансування армії, яке можна витратити на коктейлі та курорти. А ти подихай, якщо лох.

Автори