СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 08.06.2021

Сирійська Арабська Республіка

Cпецназ збройних сил Туреччини ліквідував двох бойовиків угруповання PKK/YPG у зоні проведення операції «Щит Євфрату» і чотирьох – у зоні операції «Джерело світу».

Держава Лівія

Внаслідок теракту в місті Сабха  дві людини загинули, чотири – отримали поранення.

Федеративна Республіка Сомалі

Під час антитерористичної операції, що триває в країні, за останні три тижні знищено понад 100 бойовиків організації «Аш-Шабаб».

Ісламська Республіка Афганістан

Спецпредставник США з Афганістану З. Халілзад у Кабулі провів переговори з президентом Афганістану М. Гані і главою Вищої ради з національного примирення А. Абдуллою. Гані і Халілзад обговорили розширення співпраці та зміцнення відносин у сфері політики, безпеки, оборони та економіки. Відповідно до заяви, США щорічно надає фінансову допомогу афганським силам безпеки в розмірі 3,3 млрд. доларів і продовжуватиме підтримку і в майбутньому.

М’янма

Лідер військової хунти М’янми Мін Аунг Хлаін пообіцяв провести загальні вибори в країні, якщо ситуація буде сприятливою. «Вибори відбудуться, коли ситуація нормалізується», – заявив він на зустрічі з генеральним секретарем АСЕАН.

Республіка Судан

Через міжплеменні зіткнення у штаті Південний Дарфур на півдні Судану 36 людей загинули, 32 – дістали поранення.

Демократична Республіка Конго

Урядові сили повністю звільнили від сепаратистів 12 населених пунктів. Під час операції було знищено майже 100 повстанців.

Джерело

Усі відео