Відновлення мізків після зеленого зомбування триває

Володимир Ар’єв

Не минуло і двох років зі зміни влади, а Європейська Солідарність – вже лідер серед партій за електоральними симпатіями.

З одного боку, це показує, що люди поволі прозрівають і розуміють, хто що робить і робив насправді. З іншого, якщо подивитися на цифри, прозрівають повільно, і суспільство залишається фрагментованим у своїх політичних вподобаннях.

Це означає, що якби вибори були найближчої неділі, то коаліцію у ВР було би майже неможливо створити. Для країни під атакою агресора є дуже небезпечним скотитись в перманентну політичну кризу. А тому, коли лідер чітко викристалізувався, патріотичним і проєвропейським громадянам варто задуматись над посиленням позицій такого лідера. А самому лідеру зробити все, щоб не відштовхувати, а залучати таких громадян.


Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Спеціально тим, хто перманентно плачеться в мене в коментах на тему “Ой, у нас нічого не вийде!” та “Ой, ОПЗЖ захоплює владу!”, показую детально дані крайнього рейтингу. Уважно дивіться на різницю підтримки “ЄвроСолідарності”, ОПЗЖ та “Слуг народу” між 8 грудня і 7 лютим (!). Незважаючи на блокування каналів Медведчука та розігнану ЗЕботвою істерію штибу “Порошенко не зміг, а Зеленський зробив”, рейтинг зріс лише у “ЄвроСолідарності”. І тенденція ця тягнеться вже більше півроку.

Так, рейтинг “служок” після блокування каналів так само підріс, але він навіть не зрівнявся з показником 8 грудня. І не повернеться. Бо платіжки люди на руки отримують, загроза віяльних відключень електрики нікуди не поділася, а шахтарі по всій Україні охрінівають від новин, що з/п їм не платять, бо їхнє вугілля ніхто не закуповував – тепер Україна Білорусь і державу-агресора збагачує. У ОПЗЖ рейтинг просяде так само – після того, як відкрилося, які феєричні міжсобойчики там панують між Медведчуком і Льовочкіним. А “ЄвроСолідарність”?

А ЄвроСолідарність пре вперед, як криголам через Арктику. Неспішно, але надійно. Щомісяця зростання. Невдовзі той день, коли “ЄвроСолідарність” стане лідером рейтингу, і з цим зробити не зможе ніхто і ніщо. Бо вилити більше бруду на Порошенка і його команду, ніж вилили зараз, сам чорт не зможе.

І так. Все це – дані КМІС, який можна запідозрити в будь-чому, але тільки не в симпатіях до “ЄвроСолідарності”. Тож, якщо противники дають такі дані, то яких ще доводів вам треба?

Читав якось, що в часи гетьмана Мазепи панікерів топили в річках. Знаєте, все більше розумію мазепиних старшин.


Алла Комарова

Зранку мене наздогнали дві новини зразу. І звісно, що за законами жанру це були погана і добра. І звісно, що за законами жанру вони саме у такому порядку й шли: погана і добра.

Судді, які щиро вважають себе безсмертними, повернули проспекту Степана Бандери стару назву “мацкофскій”. Від ледь стримуваної люті постраждав ні в чому не винний олівець. Прям відчуваю себе віктархведоровічєм. На кінчиках пальців просто аж горить від бажання анігілювати всю цю 3,14доту, чесне слово!

Але потім прийшла добра новина, і це скучні й нудні цифірькі. Цифірькі, які показують хоча й повільний, але впертий ріст рейтингів Європейської Солідарності. Відновлення мізків після зеленого зомбування хоча й загальмовано, але протікає. Це вселяє надію.

Нічо, бавовник ти наш неопалимий, дорослі такі повернуться до керма, і виправлять всю ту х*йню, яку ви тут наворотили у часи панівної ацефалії. Хоча це й, сцуко, 3,14дець як зайо*ує, ці постійні повертання на початок, коли вже можна було рухатися далі 🙁

Автори