Типовий зелений міністр

Дмитро Вовнянко
Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Міністр інфраструктури Криклій розсварив Україну вже з другою країною підряд. Спершу його не пустили на зустріч з прем’єром Казахстану, бо український міністр (!) надав казахам (!!) фальшивий тест на КОВІД (!!!). Прем’єру Шмигалю довелося офіційно вибачатися перед казахами. Але то були ще квіточки. Криклій нас ще й з Польщею розсварив!

Після того, як польська сторона пішла Україні на зустріч і виділила Україні додаткові 5000 дозволів для автомобільних перевізників на кінець 2020 – початок 2021 р., міністр Криклій з блатною простотою написав на ФБ “Дотиснули поляків!”

Певно, міністр не в курсі, що поляки теж читають ФБ, особливо ФБ міністрів, і в тому числі українською. Поляки зразу ж заявили, що рішення потребує додаткових консультацій на рівні урядів двох країн. В перекладі з дипломатичної на українську це означало: “Ща ми вам проведемо майстер-клас по дотисканню – не раді будете”.Як ви гадаєте, чим цей скандал завершиться? Віщую – нічим. По-перше, Криклій – явний висуванець самого “потужного міністра” Авакова, від приходу Арсена Борисовича в МВС і до президентських виборів 2019 р. саме в апараті МВС працював Криклій. Ментівські звички, як бачимо, простою зміною місця роботи не видаляються.

По-друге, а чьо? Криклій – типовий зелений міністр. Колишній нардеп від “Слуги народу”. Знати треба, Криворізька школа економіки = гопота з 95-го кварталу + шоу “Квартал-95”.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії