Це наша ділянка фронту! Приходь!

Гліб Бабіч
Гліб Бабіч

Це важливо!

Я відповідаю на питання, яке задають сотні людей. Ми збираємося під Верховною Радою саме 16 (шістнадцятого) липня о 9:00. Саме 16 липня ми покажемо «яка різниця» Україні та українцям, що буде з основою нашої нації, якою мовою наші діти будуть вчитися, і що таке наша єдність з головних питань.

Знаючи, що ми вийдемо і захистимо Мову, вони намагаються заплутати й обдурити нас. Втім, як завжди. Я їх розумію – страшно. Вони жонглюють термінами розгляду питання, як шулер картами. Тому і трапилося перенесення на 17-е в Раді. Однак, їм як і раніше ніхто не заважає вранці 16 липня оголосити розгляд поправок негайно. У розрахунку, що ми не прийдемо. Тому ми прийдемо.Якщо це необхідно, ми будемо там і 17-го. І шансів обдурити нас не буде.
Кожен з вас, маючи найменшу можливість, повинен приєднатися. І так буде. Там будуть тисячі людей. Різних. З різними переконаннями. Під різними прапорами.
Просто ми ще раз покажемо, як поводяться справжні українці, коли хтось намагається брудними руками влізти в основу основ і трохи відкоригувати її під «русскій мір».
Ми будемо разом, ми не дамо цього зробити і, якщо потрібно, міцно дамо по цим брудним рукам.

Так що не сумнівайтеся. Ми в курсі всіх їхніх планів і спроб. І ми все зробимо правильно.
Просто приходьте 16 липня під Верховну Раду.
Нікчеми думають, що прийшов їхній час. Нікчеми думають, що, маючи в руках владу, можна виймати камені з фундаменту України.
Вони помиляються. І вони вже почали це розуміти. Тому що бояться. Вас бояться. Вашої єдності, вашої сили і волі.

Там, на фронті, нас захищають від російської агресії наші солдати. Вони ризикують життям, гинуть, отримують поранення, але стоять.
Тому ворог заходить з тилу, намагаючись зруйнувати основи держави Україна.
Візьми на себе цю ділянку фронту. Тобі не доведеться місяцями місити бруд, терпіти спеку і холод в окопах під обстрілами. Треба просто вийти на площу перед Радою. І проявити силу і єдність.
Щоб їм на фронті було що і кого захищати. Щоб ми залишилися Україною, і все було не дарма.
Приходь 16 липня о 9:00 під Верховну Раду. Щоб потім не було пізно. І соромно.
Це теж ворожа атака. І її треба відбити.

Прошу поширити цю інформацію максимально. Підтримай інформаційно, зроби репост і залиш коментар, навіть простий «+».
Не дамо їм обдурити та розділити нас.

Реєструйся на подію та приходь!

 

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії