Медведчук безкарно продовжує вбивати Стуса

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Якщо послухати медведчуківців і примкнувших до них білих пальт в зелених плямах, складається враження, що відбувається ледь не геноцид російської мови, а промосковський електорат відправляють на лісозаготівлі до Карпат.

Це ж треба так перевертати реальність – коли насправді відбувається наступ на українську ідентичність, відкрито справу за отримання автокефалії, фактично згортається підтримка україномовного продукту, а в суді ставиться під сумнів право кожного громадянина вивчати і знати державну мову.

Ви послухайте методички шобли ОПЗЖ на всіх каналах – “а чьто такова било напісано на укрАінском язикє?”Як вам такий аргумент?

Жахливо великому відсотку “какой разніце” плюють в обличчя, а вони навіть не розуміють, що відбувається черговий виток змалоросійщення – через пропаганду, телевізор та нав’язування меншовартості цьому втомленому/зубожілому населенню.

І через 40 років, на очах всього народу, віддавшого владу черговим покручам, Медведчук безкарно продовжує вбивати Стуса – от що справжній “пріговор”.

 

Фото: ілюстрація hromadske

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії