Удар під дих тій Україні, яку ми будували до квітня 2019 року

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Те, що окупанти не збираються дотримуватись ніяких умов “розведення”, для всіх адекватних людей було зрозумілим з самого початку того цирку.

Нам показали виставу з “добровольцями”, сміливим “я ж нєлохом”, Кучмою і Кузьмуком зі складними ліцамі, масовку “місцевих миролюбивих жителів”.

… Ми відвели війська, розірвали суцільність позицій, збільшили “сіру зону”, а тепер ОБСЄ заявила про повернення бойовиків на позиції біля Петрівського.Скоріше за все реакції т.зв. “головнокомандувача” та його НачГШ не буде, як не було реакції на обстріли будівель в зоні “розведення”, постійні дії ДРГ, які призвели до збільшення наших втрат від підриву на мінах, використання заборонених калібрів та загальну ескалацію.

Минулорічні акції “Ні капітуляції” в ОП та СН називали “шкідливими” та “проплаченими”, а населенню через телевізор вбивалася теза про “войовничу меншість”, одночасно підсилювався тиск на військових, арештами та підозрами дискредитувалася армія – і все це заради загравання з Путіним та іміджу “миротворця”.

За який весь цей час Україна платила кров’ю.

Ось що треба розслідувати, а не музеї штурмувати та кіностудії кошмарити.

Може, спецназ ДБР виб’є бойовиків з позицій, які вони зайняли, і тепер насміхаються з дурнуватих укрАінцев?
Було б справедливо.

Замість глухої оборони, зміцнення міжнародної підтримки, підсилення санкцій, розбудови армії та інтеграції до НАТО – ми отримали реваншистів на посадах, недовіру союзників та деморалізованих військових.

Це не просто особистий провал “найвеличнішого”, який продовжує брєдіть про “нові ділянки розведення” – це удар під дих тій Україні, яку ми будували до квітня 2019 року.

 

Карикатура  Олексій Кустовський / Радіо Свобода

«Copyright © 2020 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода»

Поділитися:
Share

Усі відео