А люди помирають…

Mason Lemberg

32-річний львів’янин, з його слів, не подорожував. 22 березня звернувся в Львівську обласну інфекційну лікарню на консультацію, бо мав симптоми респіраторного захворювання. Біоматеріал на дослідження відправили до Києва, в лабораторію Центру громадського здоров’я. 1 квітня встановлено позитивний результат.

58-річний мешканець Львова повернувся з Австрії 12 березня. 21 березня отримав консультацію в обласній інфекційній лікарні. Перебуває на амбулаторному лікуванні. 1 квітня прийшов позитивний результат з лабораторії у Києві.

Стало відомо, що 1 квітня вдома з невідомих причин померла жінка 38 років. Минулого тижня жінка зверталась за консультацією до лікаря зі скаргами на самопочуття — першіння в горлі, кашель та болі в попереку. Зараз усі дії відбуваються відповідно до протоколу, у зв’язку з пандемією коронавірусу у світі. Про це інформує прес-служба ЛМР. Причини смерті з’ясовують, на місці працює слідчо-оперативна група. Також усім родичам, які перебували у квартирі з жінкою, будуть проведені медичні обстеження.

Підсумуємо:

1) З моменту проведення аналізів до моменту отримання результату ПЛР-тесту проходить 10 днів. Людина за цей час може заразити безліч людей, просто подумавши, що вона одужала, все пройшло.
Нагадаю, тільки 1000 офіційних хворих по всій країні. А що буде коли хворіти будуть масово? Коли будуть приходити результати аналізів?

2) Садовий витрачає експрес-тести на тестування здорових людей. Нагадаю, шо експрес-тексти показують результат на 5+ день хвороби, тобто не є адекватним методом встановлення діагнозу для людей, які не мають ознак хвороби. Просто витрачені на марно тести, які би могли допомогти тим, хто реально під підозрою.

3) Людей з ознаками хвороби посилають нах, навіть не перевіривши. Вони помирають.

4) Потім вони розказують, що люди займалися самолікуванням і тому померли.

Автори