Насправді ніяких порохоботів немає

Костюк Олександр

Гебня дуже вдало придумала цей ярлик: «порохоботи». Яким напрочуд дружно користуються: влада узеленських, російські та зеленські боти, прихильники Зеленського, різноманітні «блогери та експерти» кремлівсько-колаборантського розливу, ОПЗЖ, «націоналісти» з Свободи чи нацдружин.

Звичайно, жодного реального доказу оплати Порошенком своєї підтримки (блогів, дописів, статей, мітингів) не існує. Це повна брехня, згенерована на луб’янці.

Насправді ніяких порохоботів немає – є українські патріоти-державники. Які підтримали Порошенка тільки тому, що він є патріотом-державником, кращим на даний момент. Кращим за цілком об’єктивними якостями: енергією, освітою, життєвим, політичним,дипломатичним, економічним досвідом, патріотизмом, фінансовою незалежністю. І патріоти-державники так само підтримують інших патріотів-державників: Парубія, Супрун, Зеркаль, Турчинова, Клімкіна, Климпуш-Цинцадзе, Забродського, Гонтарєву тощо.

Підтримали Кузьменко, Дугарь, Антоненко, тому що вони є жертвою несправедливого суду. Підтримували і будуть підтримувати всіх, хто реальними справами доведе свою патріотичну, державницьку позицію.

Москва найбільше боїться свідомих, об’єднаних, організованих патріотів-державників. Найбільше. Саме тому руками різних Бутусових-Лещенків і провела цю підміну понять. Яка спотворює реальність.

Насправді реальність виглядає так: існує спільнота українських патріотів-державників, людей різних національностей, мов та конфесій, яка розуміє життєву важливість для кожного українця існування незалежної від москви, суверенної, сильної держави. З усіма атрибутами держави, які роблять її справді сильною: армія, непорушність кордонів, міжнародна суб’єктність, державні символи, державна мова, незалежна церква, українська культура, законність, свобода слова.

Спільнота не така ще велика, але сильна чіткими державницькими переконаннями. Спільнота, яка намагається пояснити іншим українцям необхідність державницького патріотизму для їх виживання та добробуту.

І є маса українців, які все ще знаходяться в темряві невизначеності, совкових, кріпацьких комплексів. Комплексів, які їм старанно насаджують та підтримують. Комплексів, які насправді роблять їх бідними та неуспішними.

Але не зважаючи на те, спільнота патріотів-державників росте. Тому що вона не є замкненим клубом. Вона абсолютно відкрита, до неї може приєднатися будь-який українець. І для цього досить усього лише відкинути кріпацькі комплекси: «дайте мені», «мені винні», «бєсплатниє квартіри в СССР», «дєшовий газ із росії» і т.п. І зрозуміти необхідність для власних безпеки та добробуту повноцінної незалежності від москви і державницьких принципів.

Саме тому гебня і придумала цей ярлик з його негативною конотацією начебто «проплаченості», «культу особи», «сектанства» тощо. І поширює його руками зрадників українського народу. Щоб альтернатива, яка насправді виглядає як: «патріоти-державники з одного боку – українці з совковими комплексами, з невизначеними переконаннями з іншого», виглядала як ПРОТИСТОЯННЯ: «проплачені порохоботи-зелені», «порохоботи-націоналісти», «порохоботи-проросійські» . Щоб спільнота патріотів-державників перетворилася на такий собі вузький, обмежений клуб. Щоб інші українці з підозрою і ненавистю ставилися до них.

Завдяки цьому і зелена влада замість того, щоб робити державницьку роботу, підміняє її боротьбою з Порошенком (який давно вже не Президент) і міфічними “порохоботами”.

Автори