«Зеленский в Золотом». Следующие серии впереди. О моем городе и о вашем

Олександр Костюк
Костюк Олександр

Погоджуюсь з багатьма коментаторами, що епічний батл «прєзідєнт-нє-лох» vs «суровий воїн-азовєц» було зрежисовано (з обох сторін, звичайно ж) і організовано не дарма.

І кремль в цій постановці як і завжди переслідує комплексну мету:

1. Ця подія дуже корелює з нещодавнім визнанням в США Азову терористичною організацією.Саме тому зовсім не випадково саме Азов. Після цього постановочного батла (Прєзідєнт- тєроріст із Азова) в інформпросторі США і Європи вміло формується думка, що опір проти капітуляції чинять виключно нацисти з Азову. Причому парамілітарні групи. Фактично терористи поза законом. “Украінскіє нацисти протів мірного урєгулірованія”. Гарна комбінація за участю Нацжон-Азова та уЗеленського під керівництвом з кремля. Все це супроводжується потужною медіа-підтримкою українських ЗМІ, коли вихід 10-и нацжон з фаєрами тиражується на перших шпальтах провідних ЗМІ і заповнює весь інформпростір. А віче за участю 20 000 патріотів та ЄС практично не помічається. І Білецький в тих же ЗМІ позиціонується як чи не одноосібний лідер опору капітуляції. Таким чином опір капітуляції втрачає підтримку західних політичних лідерів, додає аргументів лобістам кремля та прихильникам «мірного урєгулірованія любой ценой». Той самий ефект буде і для пересічного, «далекого від політики» обивателя всередині України. Це, на мою думку, – головна мета;

2. На цій ситуації паралельно набирає «патріотичні» бали кремлівська агентура типу Бутусових, Ярошей, Білецьких, Борислав Берез, структури типу Нацжон.

Які дружно розродилися обуреними дописами, не забуваючи при цьому накинути лайна на «баригу Порошенка» (Ярош взагалі відмітився маячнею про арту та Гради, якими злочинний Порошенко начебто планував придушувати добробати). Тобто кремль очевидно готує стару псевдонаціоналістичну і псевдопатріотичну агентуру в лідери протестів, в рушійну силу майбутнього громадянського конфлікту. А з цього стає очевидним, що саме громадянський конфлікт кремль ВЖЕ готує в Україні;

3. Те, що Зеленський в результаті цієї постановки втратив частину рейтингу, кремль очевидно турбує мало.

Ним вчергове зманіпулювали, переконавши, що він буде виглядати «круто», якщо сміливо і жорстко поговорить з «воїнами з Азову», без ризику для нього, звичайно ж. Тобто зєлю просто підставили. Власне, для того кремль і лобіював прихід до влади естрадного коміка, щоб рано чи пізно жалюгідність цієї фігури стала очевидною для українців і спровокувала громадянський конфлікт;

4. Додаткові бонуси: певне протиставлення ЗСУ-добровольці («будєм разоружать вас»).

А також відволікання уваги від повзучої штайнмайєризації України. А саме на повзучу штайнмайєризацію робить зараз ставку кремль, переконавшись, що «в лоб» протягти капітуляцію не вдасться. Повзуча штайнмайєризація – це і відновлення поставок електроенергії з РФ. Це і спроби відновити залізничне сполучення з ОРДЛО. Це і розмови про спрощення виплат пенсій в ОРДЛО. Це і зменшення фінансування ЗСУ та оборонних замовлень. Це і агітація в ЗСУ. І ще багато-багато чого, великих і малих фактів. Це, насправді, системні, комплексні дії саме в напрямку повзучої штайнмаєйризації, капітуляції України.


Іван Хомяк
Іван Хомяк

Літературний приклад
Інколи виникає логічне запитання – навіщо школярам вивчати літературу. Один із варіантів відповідей: щоб навчитися моделювати життєві ситуації. Письменники роблять якщо не досконалі моделі, то хоч приємні для ознайомлення.

Ось ця маслинкова історія, нагадала мені одне оповідання із серії А. Азімова “Я, робот”. Коротко про сюжет. Один чоловік претендував на високу посаду в судово-правничій системі. Його конкуренти почали на нього копати і стверджували, що той не може бути обраний, бо він робот. Юрист же під маркою захисту прав особистості не дозволяв себе оглянути. Конкуренти придумували різні штучки, але усе марно. Історія розв’язалася, коли він вдарив одного із протестувальників. Тоді знаний роботопсихолог впевнено заявила, що він людина, бо робот такого не зробить (вона ще не бачила відео від Boston Dynamics). Насправді, він вдарив не людину, а іншого робота, що закони Азімова не забороняли.

Так ось в нашій маслинковій історії все більше посмерджує подібним розводом. Люди Авакова (читай Коломойського-Зеленського) намагаються підім’яти під себе протестний рух. В інформаційному просторі це їм вдалося – усі газети світу написали, що проти мирних ініціатив Зеленського протестують радикальні націоналісти. Тепер вони розігрують сцену в Золотому. Для тих, хто не в темі: перед купою стаціонарних камер та іншого постановочного обладнання відбувається перепалка між активним фаном Зеленського і самим Зеленським. Зеленський, який ховається від людей, тим більше від військових (згадайте Маріуполь), в якого більше в кортежі охорони ніж в Януковича, і тут спокійно стоїть серед озброєних добровольців.

Мені все більше здається, що нас намагаються розвести як кошенят…


Mason Lemberg
Mason Lemberg

Тобто пасажир, який випадково обійняв посаду головнокомандувача армією під час війни, витратив 2 дні на зйомки кіно?
Серйозно?
Кіно, в якому актьори просять його відвести війська подалі, бо актьори, актівістки по надоях, лучче знають як закінчити війну?

Це тіпа я маю повірити актівісткам з надоїв?
Це тіпа на їхню думку з розв’язання “конфлікту” я маю зважати?

Серйозний сценарій, серйозний ріжисьор.

А головне: чувак-то обіймає посаду президента і має виконувати конституційні обов’язки, пов’язані з захистом територіальної цілісності держави.
І як це співвідноситься з одностороннім безпричиним відводом військ?
І ніякі думки ніяких курок йому тут точно не указ. Бо територіальна цілісність і держава – це вище висерів курок і політичної кон’юнктури.

Він хотів показати, що всі дуже хочуть відійти, а кляті біндери не дають.
А показав, що навіть після півроку на посаді, так і не зрозумів, куди він потрапив і що має робити.

Тепер нам главноє поверіть, что пасажир, який за півроку ніх*я не зрозумів, зможе всєх пєрєіграть.

Вєрьтє!

* * *

Не хотів про це писати, але таки напишу.

Справа в тому, що цією поїздкою і цим відео про капітуляцію щеля сам себе загнав в глухий кут, з якого в нього є тільки поганий і дуже поганий вихід.

А проблема наша в тому, що він то не тільки себе туди загнав, а й всю Україну.

А ще проблема в тому, що ця вся історія наочно показує “рівень”, наявність стратегічного мислення, планування і можливості переграти путіна.

А тепер дивіться просте моделювання ситуації.
Щеля відводить війська з Золотого (це майже неминуче зараз), а через якийсь час Золоте накривають смерчами чи градами як колись Маріуполь, Краматорськ чи Бахмут.

Хто буде в цьому винуватим? Ти ж сам казав, що треба відводити війська. Ти ж сам залишив людей напризволяще.

Він навіть не розуміє, що після цього капітуляційного відео, в якому він займав і лобіював однозначно капітуляційну позицію, у випадку подібних подій його зітруть з лиця землі.

Гусня підніме всі сили (інформаційні, агентурні), щоб після свого ж обстрілу помножити його на нуль.

Що робити нам, тим, хто усвідомлює, що хаос приведе до окупації?
Захищати придурка, який обумовив капітуляцію і привів до неї?
І я не можу відповісти на це запитання.

Особливо не можу в контексті того ж самого відео. Де президент країни і тисячі ботів в інтернеті, де медіаімперії намагаються розкачати історію про те, що здача територій – це прекрасно.
І це після того, як ми гордилися і пишалися кожним відвойованим селом чи містом в 2014.
Зараз вони зомбують населення, намагаючись переконати в протилежному. Ура! Як класно, що здали Золоте!
І як після цього його можна підтримувати бодай теоретично, бодай на рівні ймовірності?


Роман Доник
Роман Доник

Если отбросить эмоции, то из видео, которое запостили у Зеленского, видно, что аваковские Зеленского тупо не информируют о происходящем. Ни про акции под ОДА, ни про наличие вооруженных людей в одном из домов. Троян представил их “участниками акції проти розведеня”. Троян здоровается за руку “азовским” рукопожатием. Ведет вперед, как хозяин положения. Троян знает наверняка об оружии, но Зеленскому не доложили. Ни Зеленскому, ни УДОшникам.

Зеленский возвращается «посмотреть», по сути, проверить слухи. Когда они возвращаются, чтобы поговорить об оружии, там же с ходу выясняется, что он ничего не знает об акции, которая проходила. Заботливый голос за кадром подсказывает ему и он подхватывает. Но он реально не знает. Чувака реально держит в информационном пузыре министр МВД и его люди.

– Оптом пошел запасаться попкорном –

* * *

То есть весь этот пафосный “последний блокпост” был для того, чтобы приехал великий кормчий, потопал ногами и “убедил” добровольцев в необходимости разведения?

И чтобы Аваков разрулил ситуацию вывезя оружие из Золотого?

Я ж ничего не упускаю?

Или где-то грузятся в эшелоны тысячи добровольцев, чтобы ехать в Золотое?

Вот это и называется “пар в свисток” или мастер-класс “как сливать протестные настроения”.


Лариса Вакульницька
Лариса Вакульницька

Чи треба було прислухатись до тих жителів, що блокували в 14-му році техніку ЗСУ?

Ви розумієте, дискурс “а давайте прислухаємось до місцевих жителів” він апріорі фальшивий, тому що не існує іманентного в вакуумі Золотого, Первомайського, Стожовтневого і Будьяковського.

Прислухатись потрібно тільки до національних інтересів. А не в інтересах України здавати свою територію ворогу і йти йому на поступки.

Ще хороша теза: “а от коли Зеленський зрозуміє, що росіяни його дурять, то…”. Ну, слухайте, якщо людина на 6 році війни не розуміє, що росіяни його дурять, якщо людина від 2014 року не переосмислила україно-російські стосунки хоча б за останні 28 років, то може росіяни його і не дурять?
Може, він разом зі своїм оточенням діє в унісон з росіянами?
Може, це нам пора вже позбавитись ілюзій, що якщо воно крякає як качка, ходить як качка, плаває як качка, то воно ще може бути хом’ячком?


Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Навіщо їм ілюзія “всєнародной поддержкі” відведення своєї армії зі своєї території по команді з Кремля?

Навіщо, зливаючи протест, влаштовувати липові розборки з “добровольцями”, щоби за добу рапортувати, що “зброю вивезли” і тепер “населення захищене та в безпеці”?

Навіщо пускати низкопробну пропаганду з абсолютно викривленим змістом про “всє хотят міра”, ніби це Україна напала на Донбас?

Навіщо поряд з “погрозами” владі “проти капітуляції” нав’язливо і постійно втюхувати через підконтрольних “національних лідерів” тезу про “жахливі часи Порошенка”?

Що таке пообіцяв Путін в обмін на ці ганебні судоми, шиті білими нитками?

Чого так боятися і влаштовувати психоз?
Якщо немає здачі національних інтересів, навіщо все це?

Боюся, відповідь може бути одна – поступки з боку України таки в рівнянні є.
Їх вже повно, якщо придивитись – діють не перші зрадники в нашій історії.

Просто ці ще не можуть відкрито підняти прапори малоросії.
Поки що.


Віктор Литовченко
Віктор Литовченко

Якби у 2014 країною керували точно такі ж майстри телепіару як зараз, Янукович би летів літаками-вертольотами у Крим не з обісраними штанами, а з телекамерою. Там би так само зустрівся з місцевими жителями і задав би їм те саме питання: ну, то що робимо? А то там у Києві якісь акції проводять.

А ті б йому дружно відповіли: виводимо війська, Віктор Федорович. Ми так уже від усього цього втомились. Хочеться спокійного нормального життя.

Він би так само нагрянув до проукраїнської громади, на яку люди жаліються. Зауважив би Сенцову, що він не лох, а президент, і розмова, Дєня, серйозна. Ти не балуйся тут. А з Путіним я поговорю.

А потім прокрутили б це кіно усіма центральними телеканалами.


Alexey Petrov
Алексей Петров

Посмотрев кино «Янелох в Золотом», многие из нас, конечно, сокрушительно вздохнули. Дескать, именно так нужно было делать Пороху. Не носиться все пять лет, сломя голову между АТО, встречами с европейскими союзниками, заседаниями ООН и саммитами НАТО, а снимать кино. Да-да. В каждой поездке чтобы сопровождала свита киношников с мохнатыми микрофонами. А потом хренак, и правильное кино на всех телеканалах (неделя для отдыха обеспечена). Дескать, смотрите, какой я молодец. Нет, думать не обязательно. Главное смотреть. За тебя уже подумали.

Но увы. Кина не было. Да и я с трудом представляю себе Порошенко в сопровождении целой киностудии на передовых позициях в Катериновке или возле республики Мост. Все бы сказали громко «Вы с ума сошли? Там война, а вы каламбию пикчерз устроили?!».

Времена поменялись. Изменился вектор. И теперь нам показали кинушку. Лейтмотив кинокартины прост как угол дома. Вот люди, их много, и они хотят разведения войск в Золотом. А это добровольцы, вернее националисты. Да-да! Именно они не хотят разведения войск, а значит, против мира и всяческих благ для местных тётенек, которые дивным образом оказались среди свиты. Кстати, не об этом ли несколькими днями ранее депутат от СН, некто Шевченко вещал на российском ТВ? Об этом? Хм! То, наверное, совершенно случайно так получилось. Чистой воды совпадение…

Понимая, что инициатива ускользает из рук, прекрасно поняв тот факт, что выступления со сцены ветеранов войны с россией народ слушает с открытым ртом, слуги какого-то народа принялись за любимое дело. Манипуляции и развешивание медийной лапши на уши, стараясь любой ценой добиться главной цели. Срубить уровень доверия к АТОшникам. Перетянуть это, такое важное одеяло на себя. Дескать, посмотрите. Ведь всё очень просто. Я – бубочка, и хочу вам всем счастья счастливого. Мира и дружбы. А вот они, вот эти вот в камуфляжах своих, не хотят! Теперь вы понимаете, да, кто бубочка, а кто какашки. Верьте мне, люди, и ничего не спрашивайте. Ну, а если что, я в любой момент скажу… НУ ЭТО ЖЕ ВЫ ХОТЕЛИ разведения войск! Я тут при чём?!


Антон Швец
Антон Швец

Есть идея фильма для ОП.

Короче, если нас пошлет нахрен МВФ, то надо снять фильм, в котором президент ездит по Киеву, общается с таксистами там, бабушками у подъезда, некроактивистами компартии, детьми в песочнице и спрашивает, какое у них отношение к выходу Украины из программы сотрудничества с МВФ.

Ну те естественно ругают западных империалистов, ссудный процент, ФРС, финансистов, барыг, говорят про госдолг США, доллар – необспеченная бумажка, и всякое такое.

А в конце Зеленский приходит в офис Драгон Кэпитал, там бычит на Фурсу и говорит, что ты вот по-простому давай говори, какие выгоды от МВФ, облигации убери, я сказал, я знаю, у тебя есть, мне 42 год пошел, я считать умею.

Ах*енный был бы фильм.


«Зеленский в Золотом». Следующие серии впереди. О моем городе и о вашем
Olexander Mykhelson

Нарешті подивився той “повний” 24-хвилинний ролик Зеленського в Золотому. Що я скажу вам: це нецільове використання бюджетних коштів. Бо зараз такі ролики ледь не щодня можна побачити в російських теленовинах.

Все абсолютно те самісіньке: мирні мешканці Донбасу страждають і втомилися від війни, українські війська повинні піти, от тоді все буде добре, жоднісінького слова про Росію чи сепарів, от ви, ви відійдіть звідси на хрін, інше нас не хвилює. Все один в один, тільки без Зеленського в головній ролі.

Словом, подібний “ролик” значно дешевше було б купити прямо в Раші. А то колись влада зміниться, й пришиють справу в особливо великих розмірах…

* * *

До речі, уже після здачі колонки її справедливість підтвердив особисто пресс-екретар Путіна товариш Пєсков. Але це ви побачите, якщо перейдете таки за посиланням. А тут – тизер, так би мовити:

=== Начебто й можна зрозуміти, чому за всі 24 хвилини президент ні натяком не згадує, що мир важливий не лише сам по собі, але й умовами, на яких його буде досягнуто. Що попереднє розведення військ уже двічі зірвали саме сепаратисти (це ж офіційна позиція Києва, нагадаємо!) Що Владімір Путін два місяці вже відтягує ту саму зустріч у «Нормандському форматі»…

Можливо, все це дійсно просто не лягає в таке відео, бо надто ускладнює його. Але навіщо потрібна, навпаки, надмірна примітивізація? Глядачеві пропонується прилизана картинка, де всі – за мир і за Зеленського. Так би мовити, два головних щастя в нашому житті.

Втім, не всі: проти миру (й Зеленського) у відео виступають ті самі добровольці. Головний ворог – не бойовики й не Кремль, головні вороги – ось вони. Натяжка? А… ===


Светлана Самборска
Светлана Самборска

И вот как в ролике это и будет происходить. Сейчас зашел с отводом ВСУ от Золотого по просьбам трудящихся. Через три месяца снимут и покажут такой же о необходимости отвода от Волновахи и Мариуполя, еще через три месяца – Харькова, Днепра и Запорожья, потом Киева и Одессы, и так далее.

А может не через три месяца, а через три года – понадобится еще же боевые действия, обстрелы изобразить, поток смертей, похороны каждый вечер на 1+1 – без этого тема последовательного отвода может и не зайти. Но это будет, не сомневайтесь. Был развод под Станицей Луганской, ВСУ отошли, сепары – нет. И в этой ситуации Зеленский проводит отвод ВСУ в Золотом.

Всё. Начало положено. Цикл «ВСУ отошли, сепары остались, а для “украинской” власти это норм, и нужно дальше где-то ВСУ отводить» – цикл запущен. Аваковский Азов успешно отыграл роль “патриоты были не согласны, но даже самых радикальных убедил величайший мировой лидер современности”. Все, игра сделана. Оцените красоту.

Ощущаю себя в российском фильме о покорении Украины в 21 веке. С Зеленским в главной роли.

Знаете, я уверена, что в 2014 вся эта квартальная гниль решала, прикидывала, что им выгоднее – чкурнуть в Россию по примеру Лорак и Повалий или тут остаться. И если б они выбрали бы первое, то вот тот фильм “Зеленский в Золотом принимает челобитные в просьбой отвести ВСУ” все равно был бы снят. Первый канал РуссоТВ снял бы фантастический фильм своему быдлу для подрочить на вяличие. И предатель Зеленский играл бы роль Президента Украины.

А теперь он ее играет в жизни. В таком же кино.
Кремль сделал Украину.
Руками 73% иуд.

И следующие серии этого фильма впереди. О Волновахе и Мариуполе. О Харькове и Одессе. О моем городе. И о вашем. Впереди.

* * *

К вопросу спектакль или не спектакль исполняли вчера Зеленский и аваковцы в Золотом.

Вадим Троян – это замминистра МВД. Зам Авакова. Он же выходец из Азова (даже глубже – выходец из Патриота Украины). В 2014 был замом комбата “Азов”.

И вот сегодня этот замминистра официально сообщает, что после разговора с нелохом ветераны-добровольцы, осиянные величием, вывезли оружие добровольно и под чутким оком Авакова.

Это как бы side-story. А основной сюжет Аваков-Коломойский-Зеленский Продакшин показал в кино о том, как местные жители просят отвести ВСУ, любят Украину и бубочку, и о том, конечно, что отвод – это не отвод и не сдача, а перегруппировка по просьбам трудящихся. Говорят, показали все центральный каналы. На странице бубочки 10 тыс лайков, 4 тыщи расшаров. Контора пашет.


 

Поділитися:
Share

Усі відео