Некомфортна діаспора

Helgi Sharp

ЗЕ прибув до Польщі. А до цього…
До цього (у ході підготовки візиту) відмовився зустрічатись там з українською громадою. На цей факт вже зреагували 38 громадських організацій українців з 21 країни світу, які звернулися до Зеленського з відкритим листом. В якому пишуть, що розглядають цей факт як “зневагу до своїх земляків”.

Я спробував з’ясувати, яким чином президентський протокол знехтував таким традиційним заходом як зустріч з діаспорою, адже подібних рандеву боявся лише двічі несудимий Янукович. Знаєте, що мені відповіли off-record? Що за кордоном досить мало прихильників Зеленського (читай: зе-білів), а тому преЗЕдент некомфортно почуватиметься у ході гострих запитань від тих, хто голосував за Порошенка. І це після того, як гаслом Верховного коміка була теза про те, що досить розділяти українців за політичними вподобаннями.

Чи просто Ігор Валерійович не дозволяє ні з ким зустрічатись за відсутності “смотрящєго” Богдана? І взагалі, як це кореспондується з іншим гаслом нової влади про повернення українців всього світу до України? Риторичні запитання…

Але нам своє робити, у нас путч на носі… 😉