Як лікувати абсцес?

Олександр Костюк
Костюк Олександр

ОРДЛО, окуповану частину Донбасу, можна порівняти з наривом, абсцесом на тілі України. Нам навмисне, цілеспрямовано, продумано занесли інфекцію, чужорідні бактерії. Які тепер інтенсивно розмножуються. Абсцес болить, породжує жар та лихоманку, загрожує розповсюдженням та зараженням.

Як лікувати абсцес? Найкраще – розітнути, вичистити гній з чужорідними бактеріями, обробити антисептиком та антибіотиками. На жаль зараз така операція поки що неможлива з відомих причин.

Яке ж лікування може бути застосоване в такій ситуації? Відповідь очевидна для досвідченого лікаря. Тільки підвищувати загальний імунітет, оточити уражену ділянку бойовими лейкоцитами, які не дають заразі розповсюдитись і поступово знищують «чужі» бактерії. Плюс застосовувати загальну медичну терапію (за допомогою союзників): антибіотики-санкції, загальноукріплюючу міжнародну допомогу. Що й робив попередній досвідчений лікар, який чітко розумів свої можливості та застосовував доступне йому, точно вивірене лікування.
Але хворий… втомився від лікування. Хворий вирішив обрати собі іншого лікаря. Який поблажливо і самовпевнено пообіцяв миттєве і дешеве зцілення…Як? Та дуже просто! Шляхом послаблення імунітету-армії, усунення лейкоцитів від ураженої ділянки, зупинення медичної терапії антибіотиками-санкціями. «Пєрєстать стрєлять, подружиться, договориться…». Тобто абсцес пропонується тепер лікувати нашіптуваннями, уринотерапією, концертами та шоу… Мовляв, тоді організм подружиться з чужими бактеріями, буде менше гною, запалення, жару та болю, які утворюються під час боротьби лейкоцитів з чужорідними бактеріями. На ліки знову ж таки не потрібно витрачатись. І абсцес розсмокчеться сам!
Так, розсмокчеться… По всьому організму. А далі? Флегмона, сепсис, критичне ураження життєво важливих органів…
І саме таке лікування нам зараз пропонують…

Фото © Associated Press / Evgeniy Maloletka

Поділитися:
Share

Share