Політики забили на країну

Serg Marco
Serg Marco

Ви знаєте, я не відношу себе до людей, що радіють, коли їх негативні прогнози збуваються. Особливо коли це стосується моєї країни. Але, на жаль, доводиться з сумом визнати, що був правий.

Нещодавно пройшла інформація, що НБУ продав декілька десятків мільйонів доларів валюти. І продовжує монетарно-грошову політику для врегулювання курсу долара. Насправді, нічого в цьому страшного немає, відтік великої кількості валюти по зовнішніх виплатах природно формує дефіцит валюти. Зменшення золотовалютних резервів теж логічне, виплати все ж.

Керівництво країни лише повинне приступити до логічних в цій ситуації дій, які вони повинні виконувати згідно зі здоровим глуздом. А саме, виконання проектів МВФ, залучення чергового траншу, щоб ліквідовувати дефіцит валюти, реалізація нових інвестиційних проектів, що дасть приплив валюти та робочі місця, стимулювання банківської системи і демонстрація захисту бізнесу, незалежність інститутів юстиції, ліквідація органів, що гвалтують бізнес, загалом все те, що дозволить нам переступити через нескладну економічну проблему і показувати далі зростання економіки.

На практиці ми бачимо, що суди почали раптом різко підтримувати позови олігархів проти державних підприємств, над головним дамокловим мечем бізнесу поставлений наглядач від президента, а на МВФ забитий величезний болт. І ніяких рухів, щоб врегулювати ситуацію по суті немає. Ролики, гантелі, купив шаурму. Здобули, чо.

Політики забили на країну і готуються до позачергових виборів, те, яку країну з яким букетом проблем ми отримаємо після виборів, нікому нецікаво. Усі намагаються увірвати собі місце під сонцем. Гаразд, прожили 2014 рік, переживемо і 2019 рік. Але як же образливо спостерігати за цією ситуацією…

 

Фото © Facebook Мартин Брест:
«Мариинский парк. 100 метров до Верховной Рады. Предвыборная компания раскручивается: хто-то в красивой белой рубашке фоткается… на билборд? Боже, это так мило 😆 »

Поділитися:
Share
Усі відео