Ви на Турівській сьогодні активістів бачили?

Дмитро Вовнянко
Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Генеральна прокуратура висунула підозру в організації замаху на Катерину Гандзюк голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру. Мангер на момент замаху на Гандзюк був членом ВО «Батьківщина». За його обрання головою Херсонської облради проголосували херсонські депутати «Батьківщини» у повному складі (разом з Опоблоком). «Батьківщина» висувала Мангера також у мери Херсона – саме тоді член ВО «Батьківщини» з 13-річним стажем Катерина Гандзюк була з «Батьківщини» виключена. Мангер тісно пов’язаний з Юрієм Одарченком – чинним народним депутатом ВО «Батьківщина» і одним зі «старих багнетів» Юлії Тимошенко. Юрій Одарченко – відомий херсонський бізнесмен-забудовник, а отже Гандзюк могла сильно псувати бізнес, якого у нардепа Одарченка бути не мусить…

До чого я все це розповідаю? До того, що причин вважати Мангера таки винним у замаху на Гандзюк достатньо. А як так, то вже сьогодні від обіду на Турівській 15, під офісом ВО «Батьківщина», мусили зібратися Лещенко, Заліщук, Єгор Соболєв, брати Найєми і з ними не менше сотні активістів, збурених тим, що організатором замаху на Катерину Гандзюк виявився висуванець ВО «Батьківщина». Вони мусили би принести з собою файєри та плакати: «Вчора Олійник – сьогодні Гандзюк» та «Хто замовив Катю Гандзюк?»

Разом з ними мусять прийти журналісти топових видань – ті самі, які написали у своїх виданнях і профілях у ФБ кілометри текстів про «неспроможність силовиків» і «реформаторів на пів-шишечки». Вони мусять висловити керівництву ВО «Батьківщина» своє обурення тим, що їхній однопартієць організував замах на активістку, а зрештою і тим, що висуванцем ВО «Батьківщина» був колишній помічник нардепа-колорада Журавко.Що? Вину Мангера не визнав суд? А провину керівництва МВС у вадах розслідування замаху на Катерину Гандзюк суд хіба встановлював? Заважало це активістам і нардепам-борцунам?

До активістів мусить вийти Сергій Соболєв, Юрій Власенко або Іван Крулько, аби пояснити, що все неоднозначно, і міру провини визначати мусить суд. Але активісти мусять не дати їм договорити – вони мусять глушити їхні голоси гучним скандуванням: «Хто замовив Катю Гандзюк!!!», «Хто замовив Катю Гандзюк!!!» «Хто замовив…»

Ну тобто так само, як активісти перебивали генпрокурора Луценка та радника міністра МВС Геращенка. Їх же не персоналії цікавлять, а те, аби вбивця не уникнув покарання. Правильно?

Бо от розумієте… Якщо всіх цих нардепів-борцунів і розбурених активістів сьогодні під офісом ВО «Батьківщина» НЕ було – це наводить на ду-у-уже прикрі висновки. Це говорить про те, що і активістам, і журналістам, і нардепам-борцунам пофіг, хто здійснив напад на Катерину Гандзюк, якщо цей хтось – не влада. Це говорить про те, що всі попередні істерики під МВС і Банковою були звичайним лицемірством. І ще – піаром на крові.

Це говорить, що справу ми маємо ні з якими не активістами і не з депутатами – борцями з корупцією. Ми маємо справу з прибічниками певних політсил, які не гребують брудними технологіями. Що всі попередні акції були покликані НЕ прискорити розслідування замаху на Катерину Гандзюк, і НЕ притягнути до відповідальності винних. Вони ставили метою виваляти в лайні владу напередодні виборів. Не йдеться тут ні про який закон. Ідеться просто про політику в стилі – всі засоби гарні.

Не йдеться ні про яку вільну пресу. Ідеться про найманих працівників інформ-індустрії, які кидаються оббріхувати за командою «фас». Роботу вони роблять. На звання «журналістів на пів-шишечки» вони заслужили цілковито.

Це означає, що Катерина Гандзюк, яка померла в муках, для всіх цих активістів, журналістів та нардепів-борцунів була лише інструментом. Що життя її – яке, на секундочку, не ремонтується, для них – не цінність. Засіб…

Такий самий як пацани, які загинули під Іловайськом… Такий самий, як хлопці, які гинули, але виконували свій обов’язок під Дебальцевим, під Широкіно, на Світлодарці тощо. Як моряки, які виказують зразки мужності у полоні… Не трагедія – привід для піару.

Жахливо? Тому так бути просто не може. Звісно, активістів, журналістів і нардепів-борцунів цікавить не піар, і тому…

Так, до речі… Ви на Турівській сьогодні активістів бачили?


Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Ух ти як цікаво вивернулися “активісти”.

1. Схвалюють, що у Тимошенко “відреагували” на підозру в замовленні вбивства людини членом “Батьківщини”.
2. І все одно в тому ж стилі чомусь фокусують претензії до Президента, хоча чорним по білому названі підозрювані в замовленні та виконавці.

Схоже, у когось завдання за будь-яку ціну прив’язати до цієї справи Президента.
Цікаво, де на таке видають гранти?
Виходить, покарання за вбивство Гандзюк вже не цікавить, це не головне, мета одразу була іншою?

Поділитися:
Share

Share