Прокуратура проситиме суворішого покарання для нападника на Тетяну Чорновол

Бориспільським міськрайонним судом Київської області 25.10.2018 ухвалено обвинувальний вирок, яким громадянина засуджено за умисне спричинення тілесних ушкоджень середнього ступеню тяжкості, групою осіб, на замовлення, а також за залишення потерпілої в небезпеці, вчинене 25 грудня 2013 року відносно журналіста та громадського активіста Тетяни Чорновол.

Засудженому судом призначено найбільш суворий вид покарання, передбачений відповідними санкціями статей Кримінального кодексу України, а саме, за сукупністю злочинів, остаточно – 5 років позбавлення волі.

При цьому органом досудового розслідування та прокурором у кримінальному провадженні дії вказаного громадянина було кваліфіковано як закінчений замах на умисне вбивство потерпілої, з корисливих мотивів, вчинений на замовлення, за попередньою змовою групою осіб, однак, за результатами судового розгляду, судом обвинувачення змінене. У зв’язку з чим, на даний час прокурором опрацьовується питання щодо апеляційного оскарження вироку суду.Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео