Президент побажав нашій команді ветеранів успіхів на «Іграх нескорених» в Сіднеї (фото, відео)

Вже наприкінці жовтня наша команда візьме участь в Іграх Нескорених в Австралії. Нині наші незламні хлопці і дівчата активно тренуються і запросили мене відвідати їхні тренування. У Сіднеї наша команда у шести видах змагань матиме змогу показати усьому світові звитягу нескорених українців. Це буде ще одним беззаперечним доказом агресору у нашій непоборності. Потужні тренування! Переконаний, що наша команда гідно триматиме високу планку на австралійських Іграх Нескорених.

Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 14. Oktober 2018

 

Президент Петро Порошенко відвідав місце розташування Національної збірної ветеранів, яка готується до участі у міжнародних змаганнях «Ігри нескорених», що відбудуться 20-27 жовтня у Сіднеї в Австралії. Він поспілкувався із членами збірної команди, переможцями національних змагань «Ігри нескорених-2018», їх тренерами та ознайомився з ходом підготовки команди. Петро Порошенко також пообідав разом з нашими спортсменами.

«Я думаю, що це символічно, що наш святковий обід (відбувається – ред.) в День захисника України, День Покрови Пресвятої Богородиці, і в День нашого спільного молебну за нашу незалежну українську автокефальну православну церкву, щоб вона більше з Московії не керувалася», – сказав Президент.

«Я був дуже втішеним, коли тридцять тисяч людей прийшло, відгукнулись на заклик за добу для того, щоб помолитися за Україну», – додав він.

Президент подякував ветеранам-спортсменам за єдність і підтримку. «Ви собі не уявляєте з якою приємністю я згадую Торонто, коли вперше Україна прорвалася на світові змагання «Ігри нескорених», – згадав Президент минулорічну участь у змаганнях нашої збірної ветеранів в Канаді.

Президент та спортсмени-ветерани обговорили можливість проведення у Києві найближчих після Австралії світових змагань «Ігор нескорених».

«У нас є для цього абсолютна більшість умов. Рівень вашого виступу дає нам серйозні амбіції для заявки. Впевнений в тому, що це буде абсолютно реально. За це просто треба поборотися», – сказав Петро Порошенко та зауважив, що говорив із засновником міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених» Принцом Гаррі, «що «після Сіднею в найближчі роки «Ігри нескорених» будуть в Києві». Спортсмени збірної повністю підтримали таку ідею Президента.

Президент також ознайомився з умовами підготовки спортсменів з пауерліфлітнгу в Спортивному ігровому комплексі Міністерства оборони України та поспілкувався з ветеранами.

В зустрічі з «нескореними» також взяли участь Міністр оборони України Степан Полторак та Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час участі в антитерористичній операції Вадим Свириденко.

«Ігри Нескорених» – міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов`язків. Участь у змаганнях беруть представники країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу.

Вперше «Ігри нескорених», засновані британським Принцом Гаррі, пройшли в 2014 році в Лондоні.

Цього року у змаганнях, які відбудуться з 20 по 27 жовтня у Сіднеї, візьмуть участь команди 18 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

У минулому році Україна вперше взяла участь у «Іграх нескорених» в Канаді. Тоді в Іграх змагались 550 військовослужбовців та ветеранів. Наші спортсмен здобули 8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових нагороди.

Джерело

 

Поділитися:
Share
Усі відео